Harley-Davidson Originals: Certifikované ojeté motocykly

Americká motocyklová legenda rozjíždí zcela nový program certifikovaných ojetých motocyklů, Harley-Davidson Originals, který nabídne starší motocykly H-D ve špičkové kvalitě a za zajímavé ceny. „Naše stroje chceme zpřístupnit dalším zákazníkům, proto jsme se rozhodli pro tento krok,“ říká Michal Fric, marketingový manažer H-D pro CEE.

V novém programu jsou nabízeny prověřené motocykly, které mají deklarován svůj původ. Zákazník se tak dozví přesné období, kdy byl konkrétní motocykl uveden do provozu, na kterém evropském trhu a kterým konkrétním dealerem, případně i kdo byl prvním majitelem. V nabídce jsou jak motocykly, které vlastnil autorizovaný dealer H-D a využíval je na předváděcí akce či zkušební jízdy, tak motocykly, které byly ve vlastnictví zákazníka. „Do programu jsou zařazeny pouze modely s evropskou specifikací, což znamená, že splňují požadavky pro provoz na evropských komunikacích, ale i veškeré legislativní požadavky a technické parametry,“ upřesňuje Michal Fric.

Všechny nabízené modely navíc prochází autorizovanou prohlídkou technického stavu, z které je proveden detailní zápis pro zákazníka. Prohlídka zahrnuje kompletní kontrolu celého motocyklu, včetně následných doporučení pro údržbu i případné opravy. „U každého modelu zároveň provádíme kontrolu stavu najetých kilometrů na základě technického stavu motocyklu, ale i historie podle servisní knihy či první registrace stroje,“ dodává Fric.

„Zároveň přinášíme i nabídku na financování. Motocykl však musí splňovat několik požadavků, aby mohl být zařazen do programu H-D Finance,“ říká Fric.

Více informací o programu Harley-Davidson Originals lze nalézt na internetové adrese www.harley-davidson.cz.

H-D Originals homepage

Tisková zpráva/-PS-