Harley-Davidson Open House u všech dealerů již 21. a 22. září

Harley-Davidson FXDR 114

Harley-Davidson otevírá po roce brány svých dealerství a zve všechny jezdce a milovníky silných strojů na akci Open House 2018, kde budou mít jedinečnou šanci zdarma vyzkoušet motocykly značky, včetně naprosté novinky, modelu Harley-Davidson FXDR 114. Open House se letos koná ve pátek 21. a v sobotu 22. září ve všech autorizovaných dealerství značky v Praze, Plzni, Hradci Králové, Brně a Ostravě. Ideální příležitost, jak zapomenout na stres a starosti a přijít si naplno užít konec týdne. Harley-Davidson bude se svoji aktuální modelovou řadou, oblečením MotorClothes a především jízdami zdarma plně k dispozici po oba dva dny.

Již tradiční akce konce moto sezóny Harley-Davidson Open House letos láká hlavně na novinku představenou jen před několika týdny, Softail FXDR 114, kterou budou mít jezdci možnost premiérově vyzkoušet. K dispozici jim bude i aktuální modelová řada značky, včetně dalších novinek pro modelový rok 2019.

Co s sebou…

Stačí jen pouhé dva doklady – občanský a řidičský průkaz skupiny A a příslušná kauce. Akce je zároveň skvělou podívanou pro všechny příznivce silných strojů, kteří mohou zavítat do prostředí jednotlivých dealerství Harley-Davidson, prohlédnout si ikonické stroje nebo si vybrat něco z kolekce oblečení, která je stejně tak využitelné na motocykl, jako mimo něj.

„Jsme rádi, že se nám model FXDR 114 podařilo přivézt do ČR v tak krátké době po světové premiéře. Zákazníci budou mít možnost si tento stroj vyzkoušet a poznat jeho sportovní duch. Zároveň jim jsou po oba dva dny Open House k dispozici odborníci, kteří poradí s výběrem motocyklu, možností úprav, technickými dotazy, ale například i s výběrem vhodné výbavy z našich kolekcí oblečení MotorClothes,“ říká Michal Fric, Marketing Manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu.