GEOSYS je první terénní přilba od KABUTA

Novinkou letošní sezóny je první terénní model Kabuto: Geosys. Tato helma je perfektní produkt pro cyklisty milující dobrodružství. Geosys, navržená tak, aby kombinoval dlouhé vzdálenosti a terénní okruhy, poskytuje pohodlí i v těch nejobtížnějších a animovaných představeních, poskytuje bezpečnost a největší zábavu.

Skořepina je vyrobena z vysoce pevného kompozitního materiálu (A.C.T), který umožňuje koncentraci na jízdu díky stabilní a tiché struktuře. Skořepina obsahuje také systém Wake Stabilizer® (PAT.) a má velkou ventilaci se snadnou obsluhou a širokými otvory. K dispozici je také oddělená ventilace brady pro účely odmlžování a nasávání vzduchu.

Geosys je vybavena bezpečnostním systémem Mips, vrstvou s nízkým třením, která je obvykle umístěna mezi vycpávkou a pěnou EPS. Bezpečnostní systém Mips je navržen tak, aby umožňoval vícesměrný pohyb o 10-15 mm při určitých nárazech, jehož účelem je snížit škodlivý rotační pohyb, který by se jinak mohl přenést na hlavu.

Hlavním účelem japonské společnosti je zaručit bezpečnost pro všechny své jezdce; v tomto Kabuto využívá nejmodernější technologie a výzkum. Na off-roadových tratích je bezpečnost synonymem dobré viditelnosti: ve skutečnosti je hledí jedním z hlavních prvků této přilby, která obsahuje tvar otvoru pro ochranu proti oslnění a blátu. Je také možné použít brýle se zvednutým štítem, a to i s nasazeným hledím. Hledí je tvarováno tak, aby omezovalo aerodynamické efekty, se čtyřmi úrovněmi nastavení zorného pole.

Vnitřní část přilby Geosys se vyznačuje odnímatelnými a omyvatelnými lícnicemi, vyrobenými ze speciálního materiálu Novinkou letošní sezóny je první terénní model Kabuto: Geosys. , který splňuje nejvyšší standardy pohodlí a funkčnosti. Tvářenky také umožňují pohodlné nošení slunečních brýlí. Zvláštní pozornost byla věnována tvaru skořepiny na montážní ploše interkomu, což usnadňuje instalaci a také prostor pro baterii. K tomu se Kabuto spoléhalo na novou spolupráci společnostmi Cardo, Midland, Uclear a Sygn House, které nabízejí nejpokročilejší technologii pro integrovanou komunikaci přilby: Universal Communication Solution. Tento systém je celoodvětvové řešení pro zařízení integrovaná do přilby, které dává jezdci svobodu výběru, výměny a výměny komunikačních zařízení, aniž by došlo k ohrožení tvaru nebo vzhledu přilby.

Certifikovaná bezpečnostní norma ECE 22-06, Geosys je k dispozici v šesti velikostech (od XS po XXL) a čtyřech barvách (Pearl White, Flat Black, Black Metallic, Flat Cool Gunmetal).