GASGAS: tři nové motokrosové modely pro rok 2022

GASAGAS má nové modely pro rok 2022, ale cíl zůstává stejný – pokračovat v poskytování výkonných offroadových motocyklů pro ty, kteří rádi jezdí. Před necelým rokem byly představeny „malé motorky pro děti“ MC 65 a MC 85, ale do roku 2022 vstupují o něco větší a také tři nové motokrosové stroje Pro děti tedy MC 85 a pro dospělé – velké děti – jsme pak je na trhu nový 2-taktní MC 250 se 4-taktním MC 350F.

MC 85 je ideální volbou pro mini závodníky. Díky pečlivě navrženému podvozku, který pojme jeho menší kola, zajišťuje motorka nekompromisní ovladatelnost a výkon.

Jeden z nejlepších dvoutaktních motokrosových motorů o objemu 250 ccm má MC 250. S motorem, který se může pochlubit spoustou nízkého točivého momentu spolu s dostatečným výkonem nahoře, s odpružením WP XACT to nasákne skoky a skoky bez ohledu na to, jak silně nebo rychle jezdec zasáhne. A nezapomeňme na jeho mechanickou jednoduchost a nízké provozní náklady. Postaveno pro fanoušky dvoutaktů a neuvěřitelně konkurenceschopné v rukou seriózních závodníků. Na MC 250 si každý užije neuvěřitelný zážitek.

MC 350F je třetí a poslední motokrosový motocyklový přírůstek v nejnovější sestavě GASGAS. Se silným, použitelným výkonem a svižným ovládáním je to bike navržený pro víkendy plné zábavy s kamarády. Motocykl je mimořádně lehký a pro ty, kteří se nebojí trochu více otáčet plynem, je také nebojácně rychlý.

Mohlo by vás zajímat:  Michka na Dakaru zpomalily technické potíže, Engel mu opět pomohl

Kromě nových modelů je řada GASGAS motorek 2022 nabitá opravdu schopnými, zábavnými motokrosovými a enduro modely.

Pouze pro jezdce v USA přidáváme také EX 250. Jeho fanoušci si budou moci užít lehkou dvoutaktní jednoduchost motocyklu, stejně jako standardně těžit z technologie EFI, pro delší jízdy mezi zastávkami doplňování paliva a snížené emise. Nový EX 250 doplňuje svého trochu většího bratra, EX 300, a završuje řadu cross country, která zahrnuje také tři úžasné modely se čtyřtaktem.

Samozřejmostí nabídky je také celá řada technického příslušenství a oděvů GASGAS. Pro ty, kteří chtějí chránit, vylepšit a přizpůsobit své stroje MC, EC nebo EX, obsahuje rozsáhlý katalog technického příslušenství téměř vše potřebné. Kolekce jezdeckých oděvů poskytuje ochranu a pohodlí ve velkém stylu a obsahuje oblečení navržené speciálně pro motokros, enduro a cross country s řešeními od hlavy po paty pro děti i dospělé.

Téměř všechny offroadové řady budou k dispozici u místních prodejců právě teď, zatímco MC 250, MC 350F a malé biky MC 85 dorazí krátce poté v říjnu. Dostupnost se může v jednotlivých zemích lišit.