GASGAS s GIMOTO nabízí SUPERMOTO obleky plně na míru

Pouhým zadáním 20 měření vytvoří Vamos Suit Configurator váš vlastní oblek Supermoto na míru. Žádná omezení, žádný extra materiál, jen absolutně dokonalý střih pro naprostou svobodu při jízdě na vašem SM 700. Všechny obleky mají výrazné značky GASGAS na pažích a nohách, ale kromě toho je zbytek designu zcela na vás.

Krása vytváření vlastního obleku Supermoto pomocí nástroje Vamos Suit Configurator spočívá v tom, že každá aktualizace provedená během procesu návrhu se aktualizuje v reálném čase. Tímto způsobem můžete vidět každou změnu, každý krok procesu. Odvažte se být jiní a jděte tak odvážně nebo nenápadně, jak chcete.

Pro ty, kteří jsou trochu vážnější, kteří opravdu rádi posouvají hranice, může být Vamos Suit postaven tak, aby obsahoval více bezpečnostních prvků. Přidejte ochranu hrudníku a zad, další chrániče Vibram pro větší bezpečnost a dokonce si postavte svůj oblek tak, aby byl plně kompatibilní s airbagy.

Abyste byli na dráze i otevřených silnicích v pohodě, zejména pod letním sluncem, mohou být tři klíčové oblasti obleku Vamos perforovány pro maximální proudění vzduchu – paže, nohy a hrudník. A aby byla úroveň pohodlí ještě o stupeň vyšší, existuje možnost zahrnout omyvatelnou vyjímatelnou vložku, která udrží věci uvnitř čerstvé a čisté.

Možnosti v rámci Vamos Suit Configurator umožňují každému vytvořit si plně přizpůsobený oblek Supermoto, který bude vyhovovat jeho jízdnímu stylu.