GASGAS nové modely TXT RACING a TXT GP jsou tady

Motorky GASGAS jsou proslulé svou minimální hmotností, použitelností a vysokým výkonem. Pro rok 2022 pokračoval nejen vývoj podvozku a výkonných kompaktních dvoutaktních motorů. Díky tomu jsou modely GASGAS TXT GP a TXT RACING nyní k dispozici u prodejců po celém světě. 

Řada TXT RACING zachovává čtyři klasické kapacity – 300 ccm, 280 ccm, 250 ccm a 125 ccm. Všechny modely jsou poháněny kompaktními, vysoce výkonnými dvoutaktními motory, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly silný a točivý moment.

Mohlo by vás zajímat:  Michek v první etapě bloudil

Špičková ovladatelnost je zaručena na všech motocyklech díky plynulému a progresivnímu působení špičkového zavěšení ve spolupráci s lehkými ocelovými rámy, které zajišťují přesnou zpětnou vazbu jezdce a úplnou kontrolu. Díky kvalitě sestavení, špičkovým inovacím a čistému, konkurenceschopnému stylu a kompaktní minimalistické estetice jsou motorky TXT RACING neuvěřitelně univerzální a nabízejí neuvěřitelné možnosti.

Na stejné osvědčené platformě a velikostech motorů jako řada TXT RACING jsou vyrobeny motorky TXT GP, stroje připravené na soutěž. Díky špičkovému odpružení, airboxu z uhlíkových vláken a prémiovým komponentům jsou modely TXT GP vysoce výkonnými motocykly, které zajišťují snadné zvládnutí i toho nejtechničtějšího terénu. Díky živému vzhledu inspirovanému závodem GASGAS Factory Racing bude v roce 2022 řada TXT GP na špičce nabídky.