GASGAS míří na letní X Games. Ambasador značky Navas Petit se utká s nejlepšími světovými freeridery

Pozvánky k soutěži na X Games, pravděpodobně největší scéně globálních akčních sportů, není snadné získat. Španěl milující zábavu je již v Kalifornii a ve čtvrtek se chystá na show time, dá vše, co umí, ve své snaze přivézt domů nějaké prestižní medaile. Ambasador značky GASGAS Navas Petit na X Games.

Od nástupu do GASGAS na začátku roku 2021 jako ambasador značky se Navas Petit posunul na další úroveň. Díky přístupu k různým našim motocyklům a technické podpoře se 25letý Španěl mohl soustředit na své řemeslo a skutečně se zlepšit o stupeň nebo dva. A nezůstalo to bez povšimnutí. Navas nedávno obdržel exkluzivní pozvánku, aby ukázal, co dokáže proti nejlepším světovým freeriderům na letošních Summer X Games.

Mohlo by vás zajímat:  Světové dny Guzzi a Mezinárodní motocyklová Rally Città della Moto Guzzi se vrací do Mandella del Lario

Ale těsně předtím, než odletěl do Kalifornie značka vydala druhou epizodu jeho super cool video série, Bala Perdida. V této edici Navas nastartuje svůj MC 250, projede se po epické moto dráze a poté zamíří do svého milovaného Lleides Park ve Španělsku.