FMX Gladiator Games: už zítra se „létající motorkáři“ představí v pražské O2 areně

fmx-gladiator-games-praha-2017- (2)

Hvězdy FMX už jsou v Praze. V O2 areně testují pevnost nájezdových ramp a synchronizují své skoky. Na show už se připravuje také Leoš Mareš, který bude v sobotu 4. 11. nejstarší evropskou freestyle motokrosovou show uvádět. Kultovní akce plná burácejících motorů a extrémních výkonů pokaždé zajistí atmosféru plnou napětí, kterou tak milují malí i velcí fanoušci adrenalinu. Od 14:30 navíc budou mít diváci jedinečnou šanci potkat se s jezdci osobně, proniknout do backstage akce, prozkoumat scénu a z bezprostřední blízkosti si prohlédnout a projít nájezdové rampy i stroje jednotlivých gladiátorů. Samotná show pak začne v 17:30. A jak se na svá vystoupení těší její hlavní aktéři – světoví jezdci FMX?

Během pátečního dopoledne probíhala stavba scény a všichni „gladiátoři“ byli připraveni podat své nejlepší výkony na již 17. ročníku FMX Gladiator Games. Odpoledne proběhly zkoušky, ze kterých bylo zřejmé, že ačkoliv už zítra svedou jezdci lítý boj o nejlepší triky, jsou rádi, že se vidí a vztahy mezi nimi jsou velmi přátelské.

Martin Koreň, český jezdec, který se podílel na setupu letošní show představil koncepci scény, která se po loňském ročníku, kdy jezdci skákali do kříže, vrací ke klasickému rozložení ramp. Jezdci budou mít k dispozici celkem 10 odrazových ramp, na kterých budou své skoky synchronizovat, takže ve vzduchu bude v jednu chvíli několik strojů najednou.

Diváci se mohou těšit na domácí jezdce, Petra Piláta a bratry Podmolovi, kteří si pro tento speciální den, kdy mají jednu z mála možností předvést své umění domácím fanouškům, připravili novinkové triky. Filip Podmol skočí dvojité salto vzad a Libor předvede na speciálně zkonstruované rampě salto vpřed. Oba triky diváci uvidí v ČR vůbec poprvé.

Ze zahraničních hvězdy se představí například Edgar Torronteras, Daniel Bodin nebo Davide Rossi. Vstupenky je možné stále ještě zakoupit v předprodejní síti Ticketportal.cz.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“316″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]