Festival Pure&Crafted založený BMW Motorrad se vrátí do Berlína

Festival Pure&Crafted, jehož první ročník se uskutečnil Berlíně v roce 2015 a stálo za ním BMW Motorrad, se v roce 2021 vrátí na břeh řeky Sprévy. A také letos bude opět hlavním sponzorem této akce BMW Motorrad.

Poprvé se akce bude konat na zahradě veletrhy prověřeného berlínského Mezinárodního kongresového centra, které nabízí jedinečné prostředí v srdci západního Berlína přímo pod věží Radio Tower. Zde budou moci fanoušci ve dnech 17. a 18. září 2021 zažít jedinečnou kombinaci živé hudby, motocyklové kultury a nového „heritage“ životního stylu. 

I letos se návštěvníci a hudební fanoušci mohou těšit na opravdu speciální živá vystoupení. Tyto hvězdy již potvrdily svou účast: The Hives a Jake Bugg.

Doprovodné akce se samozřejmě budou z větší části točit okolo motocyklů a světa kolem nich: V části Wheels Area budou na návštěvníky čekat vzrušující upravené motocykly. Festival ale není zaměřen pouze na tato jedinečná umělecká díla a jejich tvůrce, nýbrž i na každého, kdo sdílí svou vášeň pro motocykly. Hlavní náplní letošního festivalu Pure&Crafted budou konverzace týkající se benzinu v krvi, výměny cenných zkušeností a oslava motocyklové kultury. Kromě dalších specialit v podobě nových velkolepě upravených motocyklů, jejichž jména budou zanedlouho zveřejněna, doplňuje jedinečný program festivalu Pure&Crafted také obchod General Store. Pozornost zde bude věnována nové „heritage“ kultuře, módě a doplňkům pro životní styl. 

Předprodej vstupenek byl již zahájen a první lístky lze zakoupit za cenu 55 eur na adrese www.pureandcrafted.de. Jelikož zdraví a bezpečnost každého návštěvníka je prvořadým cílem, proběhne festival v souladu s protikoronavirovými opatřeními. Brzy budou následovat další informace týkající se hygienické koncepce s ohledem na COVID-19 a ochranných opatření, stejně jako podrobnější informace o programu.

Mohlo by vás zajímat:  BMW Motorrad dosáhlo nejlepšího výsledku v anketě „Motocykl roku 2022“ čtenářů časopisu MOTORRAD.

A jedna věc je jistá: Jednoduše se už nemůžeme dočkat, až konečně znovu zažijeme živou hudbu se spoustou návštěvníků, až se budeme vzájemně inspirovat, vyměňovat si nápady, slavit a prostě se jen bavit.