Evropská juniorská série e-motorkross odhaluje závodní kalendář 2023

Tady je kalendář pro rok 2023 European Junior e-Motocross Series. Ve své třetí sezóně zcela elektrická série znovu navštěvuje svá nejoblíbenější místa ve Španělsku, Německu a České republice, přičemž do plánu na rok 2023 byl přidán výlet do Villars sous Ecot ve Francii. Podívejte se na celý kalendář a zajistěte si místo, až se registrace 3. března otevřou.

Kalendář – 2023 European Junior e-Motocross Series
1. kolo: 7. května – MXGP Španělska – intu Xanadú – Arroyomolinos
2. kolo: 21. května – MXGP Francie – Villars sous Ecot
3. kolo: 11. června – MXGP Německa – Teutschenthal
4. kolo: 15. července – MXGP ČR – Loket
5. kolo: 16. července – MXGP ČR – Loket

Pro všechny nejnovější zprávy z European Junior e-Motocross Series a pro zajištění důležitého místa na startovní čáře od 3. března sledujte www.junioremotocross.com, protože nepochybujeme, že všech 40 míst bude obsazeno. rekordní čas podle toho, jak populární byla série v roce 2022!

Rene Esterbauer, vedoucí globálního marketingu GASGAS: „Po dvou úžasných sezónách pokračuje European Junior e-Motocross Series v roce 2023 a nepochybuji, že bude stejně vzrušující jako předchozí ročníky. Série umožňuje GASGAS ukázat, jak úžasné je naše MC-E 5 a pro mladé závodníky je soutěžit na tratích MXGP zážitkem, na který nikdy nezapomenou. European Junior e-Motocross Series skutečně zvedá profil e-motorsportu takovým pozitivním způsobem a je opravdu něčím výjimečným pro všechny zúčastněné. Do prvního kola ve Španělsku nás dělí ještě několik měsíců a rád bych vyzval jezdce a rodiče, aby si zajistili své místo co nejdříve, protože všech 40 míst bude určitě rychle!