Ducati Monster 1200 25°Anniversario můžete oficiálně vidět už na WDW2018

Ducati představí výroční edici Monster 1200 25°Anniversario. Limitovaná edice 500 ks je oslavou 25 let od vzniku prvního Monsteru, dnes již legendy mezi naked-biky. Pro tuto příležitost si Ducati zvolila třídenní svátek Ducatistů z celého světaWorld Ducati Week 2018 (WDW 2018), jejímž místem konání je Misano, Itálie.  Na setkání ve dnech 20.-22. července se chystají tisíce motocyklistů z celého světa, aby na Světovém okruhu Marco Simoncelli Misano oslavili a sdíleli svou vášeň pro Ducati.

Misano World Circuit Marco Simoncelli.

Jednou ze zajímavostí  bude na  WDW2018 Ducati Garage Contest, soutěž, při které jsou  od roku 2002 odměňovány  nejkrásnější motocykly Ducati vytvořené fanoušky po celém světě. Letošní „Ducati Garage Contest“ je vyhrazena výhradně pro Monsteristi.

Custom Monstery budou v průběhu akce posuzovány porotou složenou z techniků, jezdců a návštěvníků. Uvnitř okruhu Misano bude představena  Monster Village, což je exkluzivní prostor, kde bude možné si prohlédnout  historii „Monster“ prostřednictvím klíčových modelů, které učinily z motorek opravdové ikony, a to počínaje Monster 900 v roce 1993, který je v současné době vystaven v Muzeu Ducati v Borgo Panigale.

Stejně jako každý rok je možné zažít prvotřídní mezinárodní atmosféru i výrazný pocit sounáležitosti s komunitou 266 týmů DOC (Desmo Owners Clubs), které jsou s více než 35 913 členy v 59 zemích po celém světě jsou DOC základní součástí světa  Ducati.

Kdo přijede, toho čekají jízdy na okruhu, testování nových modelů, výlety po okolí i do továrny Ducati, setkání s jezdci a inženýry, Ducati Scrambler Land of Joy, soutěže, celodenní hudební show a mnoho dalšího.

Mohlo by vás zajímat:  HUSQVARNA MOTORCYCLES a PUMA - boty PUMA Nitro 2

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“411″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]