Dolce Vita Days přivážejí italský šarm a horké novinky Piaggio Group

Jaro přichází a s ním i příležitost zažít italský šarm na vlastní kůži. Oficiální dealeři značek Vespa, Piaggio, Aprilia a Moto Guzzi v České republice připravili pro zájemce o motocykly a skútry akci Dolce Vita Days. Na akci, která se koná o víkendech 21.-22. 4. a 28.-29. 4., budou mít všichni možnost vyzkoušet si nejnovější modely těchto italských značek a zažít pocit opravdového Dolce Vita.

Mezi horkými novinkami, které si budou moci návštěvníci vyzkoušet, jsou Moto Guzzi V100 Mandello, nová Vespa GTS a Piaggio MP3 530.

Moto Guzzi V100 Mandello je revoluční motocykl s unikátním designem, adaptivní aerodynamikou a špičkovými technologiemi. Pohání ho nový, vodou chlazený motor Compact Block o objemu 1048 cm3 s výkonem 115 koní, který zaručuje dynamickou a zároveň plynulou jízdu.

Nová Vespa GTS přináší tradiční italský design ve spojení s moderními technologiemi. Je vybavena přepracovaným podvozkem a špičkovými bezpečnostními prvky, které z ní dělají ideální skútr pro městskou i příměstskou jízdu.

Piaggio MP3 530 zaujme svým futuristickým designem a zároveň přináší do segmentu tříkolových skútrů technologie automobilů. Jeho výjimečná stabilita a bezpečnost umožňují řízení s řidičským oprávněním skupiny B, což z něj činí atraktivní alternativu pro řidiče automobilů, kteří hledají agilní a praktický dopravní prostředek pro městský provoz, aniž by museli stát v kolonách.

Termín Dolce Vita Days u vašeho nejbližšího dealera najdete na www.chciitalku.cz. Neváhejte a rezervujte si svou zkušební jízdu co nejdříve, abyste měli možnost prožít jízdu plnou emocí a italské vášně.