Dnes na Prague Harley Days, Burgerfestu a Koncertu pro 10 milionů

Dnes jsme se s očekáváním zajeli podívat na mimořádnou akci 3 v 1, Prague Harley Days, Burgerfest a Koncert pro 10 milionů. Doba koronavirová je zlá a v lidech se pěstuje strach. Strach z odhalené tváře, strach ze souseda, strach z opuštění „bezpečí domova“, strach ze setkání s kýmkoliv. Věřili jsme, že lidi svobodní, lidi s opravdovými hodnotami přijdou do Prahy na Výstaviště. A bylo jich hodně. Nikomu z nás nechyběla absentující mediální masáž o počtu nakažených, hospitalizovaných a držených v karanténě. 

Na Výstavišti se dobře žilo, fajn tam dnes bylo. Jídlo, pití, muzika a motorky. To byl základ bezvadného dne. Skoro by se mi chtělo říct, že kdyby nezapršelo, byli bychom tam všichni dokud by zásoby nedošly. Ale nic, zítra se tam můžeme vrátit a užít si to, na co dnes nedošlo.

Nejen nás zaujala „ulička“ s prostým názvem „CUSTOM BIKE SHOW“. To se ani nechce věřit, co a jak se dá „vymazlit“. Potěšte i vy své oko v následující galerii

Po dlouhé době „temna“ zase pořádné zážitky. A v neděli je ještě čas se na Výstaviště vypravit. 

Možná už se zase nějaký čas na takovou akci nedostanete. Za prvé Prague Harley Days budou zase až za rok a kdoví,  kde bude Burgerfest, a o Koncertu pro 10 milionů ani nemluvím. Prostě jedinečná šance to zažít dohromady. 

Mohlo by vás zajímat:  FMX Gladiator Games se chystají na jubilejní 20. ročník

Užijte si to minimálně jako my. Přejeme pohodovou neděli.

Foto: redakce@bike-mania.cz