Diablo Brutale: Když se spojí Pirelli a MV Agusta… – foto + video

Víte, co vznikne spojením dvou kultovních značek ve výrobě? Pokaždé cosi zajímavého. Nejnověji se spojila společnost Pirelli a výrobce motocyklů MV Agusta a vypustili do světa Brutale Diablo. Tento naháč s sebou přináší i novou značku pneumatik Diablo Rossi III.

Obě italské značky, Pirelli i MV Agusta, jsou dobře známé precizní až dokonalou výrobou a stylovým designem, což Diablo Brutale jen potvrzuje. Dominantním znakem je ohnivě červený trubkový rám s výraznými doplňujícími akcenty červené barvy a nápisem Diablo Rossi na nádrži. Podobná zvýraznění lze najít také na předním blatníku, sedle a ocasní části v podobě červených skvrn a na pneumatikách a ráfcích.

Brutale je mimochodem projekt s počátkem už v roce 2001, jehož aktuálně nejnovější provedení hovoří velmi „elegantním designovým jazykem“. A nic na tom nemění ani konstrukční specifikum – dutý prostor v zadním trubkovém rámu.

Diablo Brutale je pojat jako silně exkluzivní záležitost. Možná je to škoda. Nepochybně by se našlo dost finančně nezávislých, kteří by si za tuhle „kouzelnou nahatou bestii“ rádi něco připlatili.