Dark Custom Party aneb vyhlášení THE BATTLE OF THE KINGS: HARLEY-DAVIDSON a další novinky

Tak, a je dobojováno. Středeční  mezinárodní semifinále Battle of the Kings je za námi. Historicky první mezinárodní tisková konference v Praze. Událost, která se nezažije každý den. A jak dopadla přehlídka úsilí, kreativity a nebojím se říct i umění  přestaveb nejmladšího modelu H-D STREET 750 v regionu střední a východní Evropy? Ta nejoriginálnější se „narodila“ v Praze.

Králové Customů jsou tedy následující:

Cena novinářů: Harley-Davidson Budapest

Cena centrály H-D CEE: Harley-Davidson Hradec Králové;

Nejlepší stavba:

  1. místo:  Harley Davidson Praha!
  2. místo: Harley-Davidson Budapešť
  3. místo: Harley-Davidson Varšava

Na party ke slavnostnímu vyhlášení nechyběly nejen krásné mašiny, ale ani skvělý program. Kdo by si rád nevychutnal například unplugged koncert, pole dance exhibice nebo koncert kapely Five O’Clock Tea.

Na setkání zazněla i řada zajímavých informací ze světa H-D i jeho blízké budoucnosti.

Taky jste se hlásili o práci snů? Letos už to nepůjde. Jezdcem napříč Evropou se stal Francouz Luis Castilla, který uspěl mezi více jak 10 000 zájemci. Luis získává plat 25 000 EUR a úhradu všch cestovních nákladů. Castilla si nyní plánuje trasu Discover More tour, která začne v květnu. Prožije tak dva měsíce cest po Evropě v jedné stopě. Celou dobu ho bude provázet profesionální filmový štáb, který bude jízdu dokumentovat a sdílet prostřednictvím sociálních sítía blogu „Greatest Riders“ na www.greatesrides.eu.

LIVEWIRE –první elektrický motocykl Harley-Davidson. I Evropa a každý z vás se může podílet na budoucnosti projektu LiweWire. Projekt LiweWire není určen k prodeji, ale je speciálně navržený pro zjištění očekávání jezdců od elektrického motocyklu Harley-Davidson.

Součástí projektu je nejen možnost otestovat jeden z motocyklů projektu LiweWire v rámci zkušební jízdy a dokonce i „nejezdci“ budou mít možnost pocítit sílu projektu LiweWire prostředncivtvím simulátoru JumpstartTM.

Evropské turné projektu LiweWire začíná ve Velké Británii v Millbrook Venues (16.-17.května), následuje Francie (27.-28.června), dále Itálie (11.-12.července), poté Německo (27.-28.července) a pokračuje do Nizozemska (8.- 9. srpna).

Česká republika v seznamu není. Ale nevěšte hlavu. LiweWire by se měl objevit na Prague Harley Days ve dnech 4.- 5. září. Myslíte, že se na něm taky svezeme?

Taky se těšíte na 2. Ročník Prague Harley Days? Kdo byl na tom prvním, ví o čem mluvím. A to pořadatelé podle příslibu Country managera Harley-Davidson pro střední a východní Evropu Martina Heřmanského připravují řadu vylepšení a novinek, což potvrdili i zástupci H-D Praha i H-D Česko & Slovensko. Čekají nás tedy dva zážitky nabité dny. Pátek bude ve znamení Dark Custom a legendy Russela Mitchella, severoamerické legendy přestaveb motocyklů. Russel Mitchell povede i několik workshopů an téma přestavba Harley-Davidson.

Sobotní spanilá jízda bude s vysokou pravděpodobností spojena v VIP hostem – vnučkou zakladatele značky Karen Davidson, která pro H-D stále pracuje.

Čeká nás i zajímavý ostatní program jako například Thunderbike show, thajský box Muay Thai, na své si přijdou i děti, pro které bude připravena řada překvapení od MATTELa.

Nemáte H-D a nejezdíte? Nevadí, s HARLEYem se nebudete nudit ani v roce 2015.