Čtvrtý ročník BMW Motorrad dnů Česká republika se bude konat ve dnech 17. až 19. června v Milovech na Vysočině

Čtvrtý ročník dlouho očekávané akce BMW Motorrad dny Česká republika se uskuteční ve dnech od 17. do 19. června 2022 v Orea Resortu Devět skal v Milovech na Vysočině. Celorepublikové setkání fanoušků a komunity BMW Motorrad se tak vůbec poprvé uskuteční v atraktivní lokaci uprostřed přírodní rezervace Žďárské vrchy. 

„Na letošní ročník jsme nově připravili i variantu s ubytováním v kempu. Každý se tak může rozhodnout, zda upřednostní pohodlí hotelu nebo zvolí dobrodružnější variantu ve stanu. Máme připravené tři desítky testovacích motorek, není tak problém se akce zúčastnit bez vlastní motorky a na svezení po krásných cestách Žďárských vrchů využít naše testovací stroje, nebo si jen tak užít atmosféru motorkářské akce. Určitě to bude pro každého skvělý zážitek,“ říká Petr Krajča, BMW Motorrad Manager.

Kromě nových motocyklů BMW, vozů značky MINI, kaskadérských kousků, známých osobností, možností testovacích jízd, spanilé jízdy, hudební zábavy a kompletního občerstvení čeká na návštěvníky i mnoho dalšího. Motorkářská legenda Karel Táborský, nejlepší český jezdec trialu Martin Matějíček a držitel zlatých řídítek Martin Michek – ti všichni si nenechají letošní BMW Motorrad dny ujít a široké veřejnosti zde předvedou své jedinečné zkušenosti.

Připraveny budou desítky nových motocyklů BMW Motorrad od řady GS přes R 18, nový elektrický skútr CE 04, sportovní motocykly až po nové modely K 1600. Dále budou na testovací jízdy k dispozici vozy značky MINI. Nebude chybět například MINI John Cooper Works Clubman, které dokáže nabídnout mimořádně podmanivé svezení. To vše bude s bohatým doprovodným programem po celý víkend k dispozici všem účastníkům akce. Nebudou chybět také prodejci z každého českého dealerství BMW Motorrad.

Zájemci o akci si mohou vybrat ze dvou účastnických balíčků: „Adventure“ s ubytováním v nedalekém kempu za 2490 Kč vč. DPH nebo „Komfort“ v hotelu Orea Resort Devět skal za 4890 Kč vč. DPH.

Registrace na BMW Motorrad dny již byla zahájena a lze ji provést na webových stránkách stránkách www.bmwmotorradakce.cz