Covide, Covide, nevěř tomu, že nebude! Prague Harley Days 2020

Nějaký virus Covidus život nezastaví. Svobodný člověče shoď papuče, budou i holky u tyče. Před chvíli jsme se přesvědčili, že svoboda je víc než strach z neznámého. Na tiskovce v Harley-Davidson Praha,  zaznělo rezolutně: „Akce bude“.

Prague Harley Days, Burger Festu a Koncertu pro 10 milionů, tři skvělé akce se spojily nejen covidu navzdory. Ale to neznamená, že pořadatelé připravili další ohnisko a mají v úmyslu se zasloužit o nárůst lidí na nucené dovolené. Hodiny a hodiny strávené přípravami, konzultacemi, úpravami programu ( často vynucenými okolnostmi), plánování nutných opatření, která ale nebudou připomínat večírek na vězeňském dvoře. Výsledkem pak je akce zcela výjimečná co do zábavy i opatření k maximalizaci možné ochrany před případnou nákazou.  Nejen počítání, odstupy, dezinfekce, slušnost a vstřícnost nás bude s akcí spojeno. Kdo bude mít zájem (nebo i „mediální strach“)  může si na místě zakoupit roušku, která může být po celou dobu s ním. Vlastně mimo okamžiky nutně bezrouškovými, tedy jídlo, pití a třeba i některé z atrakcí. Prostě ve chvíli, kdy je potřeba mít ústa propustná.

Doporučení od pořadatelů nad všechna provozní opatření: budete-li líbat cizí osobu, nezapomeňte si vzít telefonní kontakt!

A na co se na výstavišti od pátku do neděle můžeme těšit?   

Prague Harley Days, nefalšovaný svátek všech milovníků motocyklů s podmanivým zvukem, větru ve vlasech, letní atmosféry, skvělé muziky, jídla, pití, zábavy a pohody v partě stejně naladěných přátel. A letos opravdu nezáleží jakou mašinu kdo sedlá. A víte, že se na PHD můžete povozit i na jinak konkurenčních strojích pyšnících se značkou Indian? Na pražských Harley Days najdete téměř vše, co k nim patří – od spanilé jízdy stovek strojů Harley-Davidson centrem Prahy, přes koncerty, soutěže staveb, testovací jízdy, hudebních show a atrakce pro celou rodinu. Bohužel nám ten s číslem 19 naboural účast některých v minulosti již klasických účastníků. Nevadí, náhrada je kvalitní a příště už to  možná bude stabilní součást programu. 

Mohlo by vás zajímat:  Nové BMW R 1250 GS a R 1250 GS Adventure

Když do ČR vpadl Covid19, všechna média byla  plná katastrofických zpráv a kulturní zařízení zela prázdnotou. A proto se „narodilo“ pravidelné vysílání plné živé hudby, rozhovorů se zajímavými osobnostmi a dobrých zpráv. Cílem bylo a je podpořit české zdravotníky, umělce a dobré projekty. Stejně tak bojovat se strachem, depresí a dezinformacemi. A přišel okamžik poděkovat všem, co nás před covidem chránili a ještě budou. Koncert pro 10 milionů proběhne jako poděkování zdravotníkům a záchranářům IZS, kteří jsou na Koncert pozvaní. 

Letošní BURGERFEST se  spoustou zábavy! Ze Švýcarska dorazí food bloger De ja moo! a burger spisovatel v jedné osobě Heiko Blumentritt, svým BBQ uměním nadchnou Šéfové na cestách v hlavním čele s michelinským šéfkuchařem Italem Matteo di Carli. Či je libo překvapení ze soutěže Master Chef? V rámci Prima FRESH cooking stage přijede žlutý autobus se svým hvězdným obsazením ze seriálu Slunečná . Nejmenší pak jistě potěší vystoupení Bombarďáků, v Primáčkově dětské zóně bude přichystána spousta aktivit včetně skákacího hradu. Na Burgerfestu bude taky stánek Hummeru, kde budou připraveny zajímavé soutěže, například o 1 poukaz k jízdě v Humvee.

Protože není možné tady postihnout veškeré zajímavosti a všechna lákadla této určitě perfektní akce, klikněte na stránky jednotlivých akcí a věřím, že vyberete zábavu blízkou svému srdci, za kterou na Výstaviště vyrazíte.

POZOR, POZOR. O víkendu POPRVÉ a NAPOSLEDY. Koncert pro 10 milionů, Burgerfest a motocyklové Prague Harley Days. Všechny 3 akce jsou letos gratis!

Mohlo by vás zajímat:  Jezdci Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing týmu bezpečně dorazili do bivaku v Neomu

To znamená, že

  • nehrozí, že by se někdo na akci nedostal
  • všechny atrakce budou pod širým nebem a za všech preventivních hygienických opatření

Pokud má někdo zakoupenou vstupenku, může ji použít pro vstup do VIP zóny nebo si ji třeba schovat a použít ji pro Prague Harley Days 2021.

A ještě něco pro klid na akci přítomných duší:

PREVENCE PROTI COVID19

  • Udržuj si odstup, nejlépe 1,5 metru.
  • Ve vzdálenosti menší než 1,5 metru od ostatních lidí doporučujeme zakrytí nosu a úst.
  • Dezinfikuj si pravidelně ruce. 
Foto: redakce bike-mania.cz