Co chystá Yamaha pro modely Tracer 700 a 900 pro modelový rok 2019?

Yamaha Tracer 700

Modely Yamaha Tracer 700, Tracer 900 a FJR1300 pro rok 2019 nabízí všem milovníkům sportovně cestovních motocyklů možnost vydat se na životní cestu, na které je čekají nové zážitky a cestovatelské vzpomínky.

Společnost Yamaha v roce 2019 doplní úspěšný motocykl Tracer 700 novým modelem Tracer 700GTs vysokým cestovním štítem, ergonomickým sedlem a barevně sladěnými 20litrovými bočními kufry. Jezdci tak získají lepší ochranu před větrem, větší cestovní komfort a vylepšenou funkčnost. Tracer 700GT svou vyšší standardní specifikací navazuje na přednosti sportovního a agilního modelu Tracer 700.

Tento nový přírůstek v úspěšné řadě Tracer značky Yamaha nabízí vylepšený cestovní potenciál a je jedním z nejvšestrannějších modelů ve své třídě. Je k dostání v odstínu Phantom Blue, dále pak ve volitelných odstínech Tech Black a Nimbus Grey s doplňkovou červenou barvou.

Klíčové vlastnosti modelu Tracer 700GT

  • Všestranný, atraktivní a dostupný
  • Nejpřístupnější a nejdostupnější sportovně cestovní motocykl
  • Nastavitelný vysoký štít pro lepší ochranu před větrem a povětrnostními vlivy
  • Stylové, polstrované pohodlné sedlo
  • Barevně sladěné 20litrové cestovní boční kufry
  • Vynikající sportovní výkony a hbité jízdní vlastnosti
  • 17litrová palivová nádrž pro dlouhý dojezd
  • Vynikající poměr výkon/hmotnost
  • Dvouválcový motor s klikovým hřídelem crossplane o objemu 689 ccm s velkým točivým momentem
  • Kompaktní a lehký podvozek

Tracer 700

Všestranný model Tracer 700 otevírá svět sportovního cestování každému. Je poháněn oblíbeným řadovým dvouválcem Yamaha o objemu 689 ccm, který poskytuje silný a lineární točivý moment pro čirou radost z jízdy. Tracer 700 je nabízen v novém barevném provedení Nimbus Grey doplněném kontrastní červenou barvou a rovněž v barvách Tech Black a Phantom Blue.

Tracer 900

Tracer 900 je pozoruhodný motocykl se sportovním srdcem a cestovatelskou duší, který nabízí vynikající výkon doplněný všestranností. Pro rok 2019 je tento nejprodávanější model k dostání v novém barevném provedení Nimbus Grey doplněném kontrastní červenou barvou. Jako druhá barevná varianta zůstal odstín Tech Black.

Mohlo by vás zajímat:  Yamaha oslavuje 40. výročí ikonického Ténéré

Tracer 900GT

Tracer 900GT s vysokou specifikací cílí na jezdce hledající prémiový sportovně cestovní motocykl. Jeho speciální výbava zahrnuje plně nastavitelné odpružení a zlatou vidlici, pevné kufry, plnobarevný přístrojový panel TFT a propracované elektronické řídicí systémy. Tracer 900GT 2019 je k dostánív novém barevném provedení Nimbus Grey doplněném kontrastní červenou barvou a rovněž v barvách Midnight Black a Phantom Blue.

FJR1300A/AE/AS

Modely FJR1300A/AE/AS se vyznačují osvědčenou schopností překonávat dlouhé vzdálenosti. Jsou určené pro zkušené jezdce, kteří ocení výkon, komfort a kultivované provedení. Modely FJR1300 jsou k dostání s elektronickým odpružením (model AE) a řazením rychlostních stupňů bez spojky (model AS). Nadále jsou nabízeny v barvě Tech Graphite a pro rok 2019 také v barvě Phantom Blue.