Chtěl pomoci po drobné nehodě, skútr mu ujel pod rukama – video

Pro motorkáře i cyklisty je pohyb po silnicích přecpaných auty někdy tak trochu o život. Tedy hlavně motorkářům, kteří nemají k dispozici různé cyklostezky… Určitě všichni znáte situaci, kdy motorka nebo jako v tomto případě skůtr, projíždí kolonou stojících aut pomalu a klidně k semaforům. Právě na tuto situaci je potřeba v kolonách často myslet, protože ne každá motorka je slyšet. Pak stačí vteřina nepozornosti a problém je na světě.

Přesně jako v přiloženém videu. Jeden z řidičů stojících v koloně se nepodíval do zpětného zrcátka a otevřel dveře přesně ve chvíli, kdy k němu motorka přijela. Naštěstí jel řidič opravdu krokem a tak se jen svalil na bok. Bohužel při tom nejspíše zvládl odřít zadní nárazník vedle stojícího auta. Řidič, který celou situaci zavinil, se ale okamžitě začal omlouvat a pomáhat majiteli motorky na nohy. Nejspíše vlivem stresu ale na chvilku podržel i motorku a to na tom nejméně vhodném místě, tedy na plynu. Motorka se mu tak pod rukama rozjela, vzala ho s sebou a cestou zdemolovala ještě další auto. Nikomu se přitom naštěstí nic vážného nestalo. Dávejte proto i v kolonách pozor na to, co se děje kolem vás. Ať nedopadnete podobně.

[fbvideo link=“https://www.facebook.com/DiarioDelMotoimbecille/videos/1380825118598150/“ width=“620″ height=“400″ onlyvideo=“1″]