Chodec způsobil nehodu skútru, zvedl se a odešel – video

Spory mezi chodci a ostatními účastníky silničního provozu jsou na denním pořádku. To, co však předvedl chodec z přiloženého videa, překračuje snad všechny hranice. Největší problém je v tom, že někteří chodci neumí přemýšlet jako řidiči. Určitě se vám už to také někdy stalo, že nepozorný chodec vstoupil bez varování do vozovky v místě, kde neměl co dělat. A přesně z podobné situace vznikla ošklivá nehoda, která je zachycená ve videu.

Mladík se sluchátky na uších zcela ignoruje blízký přechod a do silnice vstoupí bez rozhlédnutí. Je pravda, že zde stojí kolona aut, ale dotyčný si měl uvědomit, že na silnicích se nepohybují jen auta, ale i motocyklisté. A právě tomu se nepochopitelně připletl do cesty a doslova ho srazil z jedoucího skútru. Jeho řidič spadl a přitom ještě stačil odřít minimálně jedno auto.

Neuvěřitelné je, že ti největší pitomci, mají svým způsobem neskutečné štěstí. Chodci, který za vše může, se zjevně nic nestalo a tak se rozhodl místo nehody opustit. Aniž by se podíval, jestli motorkáři něco není, aniž by se šel omluvit, prostě se zvednul a odešel. Zasloužil by pár výchovných, co myslíte?