Chcete vyrazit na motovýlet? Destination Yamaha Motor pro vás má řešení

Filozofií značky Yamaha je vyvíjet a vyrábět vysoce kvalitní vozidla, která přinášejí inspiraci, zábavu a potěšení. V dnešním světě zaměřeném na zážitky vstupuje společnost Yamaha prostřednictvím platformy Destination Yamaha Motor do sféry cestování a turismu a přináší tak všem možnost užít si život na maximum a splnit si své sny na silnici, v terénu, na vodě či na sněhu.

Destination Yamaha Motor se zaměřuje na milovníky dobrodružství se zájmem objevovat jedinečné, strhující zážitky a otevírá zcela nové možnosti, které značku Yamaha přibližují všem, kdo svůj život chtějí prožít naplno.

Dobrodružství pro všechny

Destination Yamaha Motor je k dispozici všem – nejen majitelům vozidel Yamaha – a umožňuje současné generaci milovníků adrenalinu a neohrožených dobrodruhů vybrat si zážitek ze široké nabídky destinací a typů. Nejdůležitější vlastností této komplexní online cestovní platformy je flexibilita a možnost přizpůsobit zážitek individuálním požadavkům.

Nové a lepší online prostředí

Nově spuštěné webové stránky mají svěží nový vzhled a vylepšené funkce. Na webové platformě Destination Yamaha Motor je snazší než kdykoli předtím najít v rozsáhlém seznamu oficiálních partnerů dobrodružství podle osobních požadavků.

Destination Yamaha Motor úzce spolupracuje s mezinárodní sítí pečlivě vybraných partnerů a nabízí výběr těch nejatraktivnějších zážitků. A pro větší transparentnost a efektivitu jedná každý cestovní partner přímo se zákazníky.

Jako jediný výrobce dvoukolových i čtyřkolových vozidel, ale také sněžných a vodních skútrů, je platforma Destination Yamaha Motor jedinečná, neboť svým zákazníkům může nabídnout širokou řadu vozidel, které jsou zárukou nejrozmanitějších zážitků.

Yamaha představuje nové modely YZF-R1 a YZF-R1M 2020. Mají 200 koní a spoustu novinek

Uspokojte svého dobrodružného ducha

Díky více než 80 zážitkům a výpravám v aktuální nabídce, v mnoha různých zemích a s vozidly Yamaha v mnoha různých prostředích – na silnici, v terénu, na vodě či na sněhu – má Destination Yamaha Motor potenciál splnit každou vaši touhu po dobrodružství. Do systému pravidelně přibývají nové destinace a partneři, a proto doporučujeme pravidelně na webových stránkách kontrolovat, jaké nejnovější zážitky a balíčky jsou k dispozici.

Mohlo by vás zajímat:  Motory vyhovující normě EU5 a nové barevné možnosti pro sportovní skútry Yamaha v roce 2021

Vyzkoušejte něco nového a prožijte nezapomenutelné okamžiky

Dlouhý seznam přizpůsobitelných balíčků dostupných v současnosti na Destination Yamaha Motor nabízí zážitky na silnici, v terénu, na vodě a na sněhu s kvalitními produkty Yamaha, které zajistí naprostou spokojenost zákazníků a vzpomínky, které nevyblednou.

Ještě nikdy nebyla vhodnější doba k plánování dalšího dobrodružství – podívejte se na nové webové stránky Destination Yamaha Motor a zkuste letos něco nového! Více najdete přímo na webu Destination Yamaha Motor.