Cena Slovenska cestovních motocyklů letos opět na SLOVAKIA RINGU

Už 7. až 9. září navštíví tucty špičkových slovenských i světových závodníků ze střední Evropy tradiční cenu Slovenska. Pětidílný seriál Mistrovství Slovenské republiky v závodech silničních motocyklů začínal pod hlavičkou Slovenské motocyklové federace (SMF) 4. až 6. května na SLOVAKIA RINGU. Následně pokračoval na Pannoniaringu (HU), Grobniku (HR) a Red Bull Ringu (AT). Právě teď se ale vrací zpátky a velké finále se bude opět konat na okruhu v Orechovej Potôni.

Cena Slovenska v závodech silničních motocyklů každoročně láká nejen mnoho samotných jezdců ale i týmů. Vypisovaná je pro seriály Alpe Adria, Mistrovství Slovenska, Mistrovství ČR, třídu Open a rovněž pro pohár Ducati Cup. V národních šampionátech budou k vidění výkonnostní třídy 125 SP, 125 GP, MOTO 3, STK 300, SST 600, SSP 600, SST 1000 a samozřejmě oblíbená třída Superbike (SBK).

Nezmeškejte závěr sezóny na SLOVAKIA RINGU, profesionálním závodním okruhu s licencí FIA 2.stupně, který se s celkovou délkou 5922 metrů řadí mezi nejdelší v Evropě.