Bridgestone podporuje portál Motorcycle Diaries pro motocyklisty hledající dobrodružství

Základem filozofie značky Bridgestone je touha doprovázet své zákazníky na jejich cestách… V oblasti motocyklů navázal Bridgestone oficiální partnerství s novou internetovou platformou Motorcycle Diaries, jež je určena pro všechny motocyklisty, kteří chtějí poznávat nejlepší silnice v Evropě!

Bridgestone-motorcycle-diaries-bmw-GS_5715

Motorcycle Diaries je největší databází (dosud neobjevených) silnic a zajímavých míst v Evropě, v níž mohou všichni uživatelé sdílet své zážitky z motocyklových dobrodružství a jízd po nejpozoruhodnějších silnicích. Internetové stránky jsou rozděleny na 4 hlavní části – Objevování, Inspirace, Plánování a Sdílení. Uživatelé si díky tomu mohou vyhledávat nejkrásnější místa pro jízdu na motocyklu podle fotografií a videí ve vysoké kvalitě, plánovat své trasy a sdílet je s komunitou portálu Motorcycle Diaries.

Bridgestone se stal oficiálním partnerem portálu Motorcycle Diaries a jeho uživatelům nabízí pravidelné soutěže, v nichž mohou vyhrát produkty Bridgestone. Uživatelé portálu Motorcycle Diaries mají k dispozici také nabídku prodejců Bridgestone Biker’s Club po celé Evropě, pokud by se někdy museli na své silnici snů potýkat se závadou!

Webové stránky portálu Motorcycle Diaries jsou k dispozici v 5 jazycích: angličtině, francouzštině, italštině, španělštině a němčině.

Bridgestone-motorcycle-diaries