BMW rozšiřuje svoji půjčovnu RENT A RIDE. Motorky, příslušenství a další vám brzy půjčí ve 12 evropských zemích

BMW_Motorrad-RENT_A_RIDE

Na cestu, připravit se, vyrazit! Prostřednictvím služby RENT A RIDE, která je k dispozici na platformě www.rentaride.com, nabízí BMW Motorrad nefalšovanou radost z jízdy na motocyklu. Přináší možnost individuálního plánování, prakticky nové motocykly a širokou nabídku vzrušujících cest, které jsou přímo připraveny v aplikaci BMW Motorrad Connected.

S počtem 89 zapojených půjčoven v sedmi zemích je www.rentaride.com největší platformou k pronájmu motocyklů v Evropě. Záměrem společnosti BMW Motorrad je rozšířit do konce roku tuto platformu na více než 100 pronajímatelů ve 12 zemích. Rozšiřování počtu pronajímatelů a zemí bude pokračovat i nadále, přičemž ambiciózním cílem pro rok 2021 je stát se celosvětovým lídrem v segmentu půjčování motocyklů.

Na této webové stránce si zájemci mohou rezervovat v podstatě nový motocykl BMW a pokud potřebují, tak i vybavení potřebné k jízdě. Stačí pár kliknutí a je možné vyrazit na výlet s přáteli nebo na důkladnou testovací jízdu. Motocykly absolvují detailní prohlídku místními specialisty u partnerů BMW Motorrad a předávají se v uvolněné atmosféře. Takže pokud se necítíte na dlouhou cestu, můžete si flexibilně a jednoduše si svůj motocykl snů od RENT A RIDE půjčit až na místě, v regionu, kde chcete jezdit, a vyrazit na jízdu plnou objevů.

Platforma RENT A RIDE se bude postupně rozšiřovat na stávajících trzích v Německu, Finsku, Francii, Itálii, Norsku, Rakousku a Thajsku. Další místa RENT A RIDE vzniknou letos v USA a na čtyřech nových evropských trzích (Nizozemsko, Belgie, Švýcarsko, Česká republika).

Zdroj a foto: BMW Motorrad