BMW představuje nové K 1600. Ukazuje ho ve velké fotogalerii

Říká se, že: kdo chce z cesty opravdu něco mít, nikdy necestuje sám. Platí to dvojnásob, když cestuješ s doprovodem. Pokud máš vše, co potřebuješ, ale přesto ještě získáš více: vyšší komfort, větší výkon. Legendární šestiválec BMW K 1600 tě požene kupředu ještě důrazněji. Za tímto účelem je nový kokpit zcela přizpůsoben tvým potřebám. Pro výkonnou jízdu, která si hledá sobě rovného, kdykoli si vyjedeš s kamarády, kteří mají rádi výkon.

Model K 1600 GT představuje mimořádně agilní, dynamickou variantu šestiválcového motocyklu, zatímco K 1600 GTL je komfortnější a se standardně dodávaným zadním kufrem je určen spíše pro pohodlné cestování.

Mohlo by vás zajímat:  Festival HARLEY-DAVIDSON Homecoming: v roce 2023 se chystají oslavy 120. výročí

V novém BMW K 1600 nechybí ani aktivní podvozek Dynamic ESA ESA „nové generace“ s plně automatickým vyrovnáváním zatížení, moderní LED světelné jednotky a nové Full LED adaptivní světlomety, nový audiosystém 2.0 (nový digitální zvukový rozměr ve standardní výbavě nebo ve výbavě na přání) anebo například i inteligentní tísňové volání pro ještě větší bezpečnost při jízdě na motocyklu jako volitelná výbava.