BMW Motorrad: Výbava motorkáře 2022

Pro sezónu 2022 přináší BMW Motorrad výbavu pro motorkáře nejvyšší kvality zpracování a odpovídající nejnovějším trendům. S řadou Plugged to Life představuje BMW Motorrad praktické a stylové produkty, které se jsou navrženy pro každodenní jízdu na motocyklu a přitom zůstávají bez omezení vhodné pro každodenní použití, tedy i pro situace, kdy se z motocyklu sesedne. Speciální pozornost si v tomto ohledu zaslouží oblek Barcelona GTX, který je ideální pro každodenní dojíždění do zaměstnání.

Další novinka: V řadě Never Stop Challenging mají nyní všechny nové výrobky jednotný, vzrušující designový styl, který je jasně rozpoznatelný. Připraveny jsou produkty od jednodílné kožené kombinézy M Pro Race Comp až po bundu Sidepod AIR.

Řada Soulfuel obsahuje cool oblečení pro motocykly a jejich jezdce, které zaujme retro závodnickým stylem. Mezi nejvýznamnější modely patří pánská a dámská bunda Schwabing a nové džíny Moabit a Kreuzberg.

Mohlo by vás zajímat:  BMW Motorrad představuje další motocykl ze série SoulFuel

Řadu Ride and Share tvoří nové vybavení v nově pojatém stylu „Make Life a Ride“. Klasická kombinéza Atlantis se proměnila v novou kombinézu Furka.

Pro ty, kteří se nemohou dočkat dalšího dobrodružství na dvou kolech, přinášejí nové přírůstky do naší řady Spirit of GS několik prvků v oblasti funkčního oblečení, které „prostě musíte mít“. Patří mezi ně oblek GS Rally GTX (poprvé také pro ženy) a GS Rally AIR.

 

Zdroj a foto: BMW Motorrad