BMW Motorrad uvádí festival Pure&Crafted v Berlíně

Motorky na vysokém piedestalu, rockoví fanoušci hrající na imaginární kytaru před stěnou z reproduktorů – ty nejkrásnější momenty, při kterých naskakuje husí kůže, to je Pure&Crafted. Festival, který se poprvé odehrál v Berlíně v roce 2015 a jehož iniciátorem je BMW Motorrad, se letos podruhé koná v zahradě Sommergarten výstaviště Messe Berlin a hlavním sponzorem je samozřejmě opět BMW Motorrad. 1. července 2022 budou moci fanoušci jako vždy zažít jedinečnou kombinaci živé hudby, motocyklové kultury a typického životního stylu.

Potvrzené kapely: Pixies a Altin Gün

V novém ročníku festivalu Pure&Crafted se publikum vydá na emocionální jízdu na horské dráze v čele s hrdiny z kapely Pixies. Pixies, kteří fungují od roku 1986, nejenže ovlivnili mnoho velikánů nezávislé scény, ale stále jsou zárukou energického živého vystoupení. Vrcholem každého koncertu bude jistě jejich nejslavnější píseň „Where Is My Mind“. Jako předkapela se o extatickou náladu publika postarají rockeři Altin Gün, zatímco vzrušující rozmanitost, v níž se hudební nezávislý svět sejde, nabídnou kapely, jako například sheffieldský power kvintet Sheafs. Další živí účinkující budou oznámeni v průběhu následujících týdnů.

Úchvatné, na zakázku upravené motocykly v zóně Wheels Area

Rocková hudba, na zakázku upravené motocykly a tradičně vyráběné oděvy jsou součásti světa, který již mnoho let nabírá na stále větší atraktivitě. Kultura „udělej si sám“ propaguje návrat k tradičním hodnotám, tedy k poctivé a nezničitelné, čisté a řemeslné ruční výrobě. Lidé ze scény na zakázku upravovaných motocyklů zdokonalují jednostopé stroje do podoby nezaměnitelných unikátů. Největší hvězdy této scény vystaví na festivalu Pure&Crafted své nejnovější skvosty, které přijedou představit osobně. Účast potvrdili například tvůrci stojící za společnostmi Kingston Customs, Renard Speedshop nebo WalzWerk.

Mohlo by vás zajímat:  BMW Motorrad dosáhlo nejlepšího výsledku v anketě „Motocykl roku 2022“ čtenářů časopisu MOTORRAD.

Obchod General Store a adrenalinový nářez na motodromu

Nádherná, přes 70 let stará zahrada Sommergarten poskytuje tu správnou atmosféru pro módu a doplňky kombinující materiálovou autenticitu, styl a nadčasový vzhled. Vystavovatelé jako Bad & Bold, SA1NT a Blundstone v duchu společného dědictví spojí své síly a společně vytvoří „hlavní“ obchod festivalu – General Store.

Intenzivní vzrušení nabídnou akrobaté na motorkách kolem Donalda Ganslmeiera, kteří se na strmé ploše svého motodromu vysmívají gravitaci. Se svou show budou nedílnou součástí festivalu. Když se řekne motorka, znamená to adrenalin!

Nabitý program – jedno vystoupení za druhým 

Festival Pure&Crafted našel svůj nový domov na zahradě berlínského Mezinárodního kongresového centra. Tento prostor ve tvaru trychtýře se stane místem touhy a současně i dobrodružným hřištěm. Mezi hlavním pódiem, vlastním výstavním prostorem a obchodem General Store bude umístěno kino, food trucky a malé hudební scény, které vytvoří hustou síť atrakcí. A pokud vám to nebude stačit, bezprostředně po festivalu Pure&Crafted bude následovat akce BMW Motorrad Days. Na tomto tradičním setkání ve dnech 2. a 3. července se návštěvníci budou moci ponořit do světa nadšenců BMW Motorrad a nadále si užívat lákadla festivalu Pure&Crafted. Obchod General Store, zóna Wheels Area a Motodrom zůstanou otevřeny i během BMW Motorrad Days.

Předprodej zahájen – zakupte si vstupenky již nyní 

Festival Pure&Crafted bude kompaktnější nejen prostorově, ale i časově. Dříve se konal ve dvou dnech, letos v létě je naplánován na jeden den. Zhuštěný program vytvoří intenzivnější zážitky. Díky triádě hudby, motorek a tradice Pure&Crafted oslaví i kulturu nezávislé scény, která se během své existence stala klasikou.