BMW Motorrad USA je hlavním sponzorem letošní Handbuilt Motorcycle Show

Pořadatelé Handbuilt Motorcycle Show, která se koná v americkém Austinu od 8. do 10 dubna 2016, se dohodli na podpoře se severoamerickou pobočkou BMW Motorrad. Bavorský výrobce je nyní hlavním sponzorem již třetího ročníku této akce. Letos se opět představí nejen kolem 150 unikátních motocyklů z celého světa, ale navíc také originální umělecká díla, jako jsou obrazy, sochy a fotografie.

„Stejně jako technologie je i design strategickou a dalo by se říci životně důležitou záležitostí pro budoucnost motocyklového průmyslu. Jsme proto hrdí, že můžeme být sponzorem Handbuilt Motorcycle Show,“ nechala se slyšet Sarah Schilke, Národní Marketing manager, BMW Motorrad USA.

A co víc? Výstava bude probíhat v blízkosti závodního okruhu Circuit of the Americas, který je právě o tomto stejném víkendu hostitelem velké ceny MotoGP.

Řešíte někdo, co s časem mezi letošním 8. až 10.dubnem? Pokud se chystáte 10. dubna do Austinu na MotoGP, pak je to super volba, protože tady rovnou může navštívit i třetí Handbuilt Motorcycle Show. Dejte vědět a pošlete taky nějakou tu fotku.