BMW Motorrad rozšiřuje nabídku příslušenství pro R 18 a R 18 Classic

Stávající nabídka BMW Motorrad Originálního příslušenství a volitelných doplňků již nyní nabízí nepřeberné množství způsobů, jak podle vašich vlastních preferencí individualizovat modely R 18 a R 18 Classic. Uvedením výbavy Option 719 BMW Motorrad přidává další prvky výbavy, které umožňují nejvyšší úroveň individualizace motocyklů na základě historického dědictví. Koneckonců, interní kód „719“ u BMW Motorrad již před desítkami let znamenal obzvláště kvalitní a exkluzivní speciální výbavu, neobvyklá speciální přání a jedinečné předměty. 

Výbava Option 719 Design Package AERO

Výbava Option 719 Design Package AERO obsahuje víko pravé a levé hlavy válců, přední kryt a kryt sání vlevo a vpravo. Všechny části jsou vyrobeny z hliníkového plechu s broušeným bezbarvým eloxovaným povrchem. Víka hlav válců jsou vybavena jemně zpracovanými větracími otvory, které připomínají aerodynamické motocykly 20. a 30. let minulého století, tzv. „streamlinery“. Specialitou je logo na předním krytu a bočních krytech: jsou vyrobeny z masivní mědi, která je pochromovaná a částečně natřená bílou barvou. Bílá barva uzavírající číselnou řadu „719“ odkazuje na historické znaky, které byly ve své době typicky ohraničeny smaltem.

Mohlo by vás zajímat:  BMW Motorrad představuje ConnectedRide Com U1

Sedlo Option 719

Sedlo Option 719 je u nových modelů R 18 a R 18 Classic obzvláště exkluzivní alternativou ke standardnímu sedlu. Kromě standardní výšky nabízí integrované vyhřívání, fascinující vybrané materiály a prvotřídní povrchovou úpravu. Jsou použita například dvě černá čalounění, která jsou kombinována s prošívaným vzorem ve tvaru kosočtverce. Toto exkluzivní sedlo završuje vyšívané logo BMW a symbol 719 na jeho boku.

Metalické laky Option 719 Galaxy Dust/Titanium Silver 2

Metalický lak Galaxy Dust je měňavá barva, která v závislosti na dopadu světla září ve spektru od fialové po tyrkysově modrou. Kromě toho, je-li povrch vystaven slunečním paprskům, množství velkých barevných částic vytváří jedinečný vizuální efekt. Tato speciální povrchová úprava je kombinována se zářivou metalízou Titanium Silver 2, kterou je lakována palivová nádrž. Přechod mezi dvěma barvami se skládá z ručně aplikovaného kouřového efektu, známého z legendárního modelu R 90 S. Lesknoucí se povrch je navíc lemován klasickou bílou dvojitou čárou.

Mohlo by vás zajímat:  Třetí ročník BMW Motorrad dnů se opět vydařil

Kola Option 719 AERO a ICON

Dvojice kol Option 719 AERO a ICON v základní černé a stříbrné barvě přinášejí obzvláště rafinovaný a technicky propracovaný vzhled. Kola z lehké slitiny mají šest frézovaných tenkých paprsků, jež přitahují pozornost. Frézované plochy hliníku vytvářejí s barvou kol fascinující kontrast – proto název Contrast Cut (kontrastní řez).

R 18 a R 18 Classic: Úspěšný vstup na trh s modely First Edition

BMW Motorrad vstoupilo do segmentu motocyklů cruiser v září 2020, kdy představilo model R 18, který v únoru 2021 doplnil model R 18 Classic, druhý člen této nové modelové řady. R 18 Classic ztělesňuje nostalgický tourer a odkazuje na počátky velkých cestovních cruiserů. Ve srovnání s velmi puristickým R 18 se R 18 Classic vyznačuje především velkým čelním štítem, sedlem spolujezdce, bočními taškami, pomocnými LED světlomety a 16palcovým předním kolem. 

Oba modely R 18 čerpají z tradice historických motocyklů BMW. Technicky i vizuálně vycházejí z renomovaných modelů, jako je BMW R 5, a zaměřují se na to nejdůležitější: puristická, jednoduchá technologie a motor boxer jako epicentrum potěšení z jízdy v kombinaci s „dobrou náladou“. 

Mohlo by vás zajímat:  Podnikatel roku 2021 v Moravskoslezském kraji získal Karel Kadlec, majitel a předseda představenstva CarTec Group, Autorizovaného Dealera BMW.

Velmi úspěšné uvedení motocyklů BMW R 18 a BMW R 18 Classic na trh proběhlo prostřednictvím modelů First Edition. Výroba těchto exkluzivních modelů v limitované edici skončí po více než 13 000 vyrobených kusech na konci července 2021.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..