BMW Motorrad představuje platformu „Fuel For Life“

Užívat si na motocyklu vzrušující a krásné trasy ve fascinujících zemích, vydat se do odlehlých koutů naší planety nebo testovat vlastní limity měřenými koly na závodním okruhu – tyto a mnohé další zážitky s BMW Motorrad budou k dispozici na novém online portálu „Fuel For Life“, který bude zpočátku obsahovat dvě kategorie cestování „Travel“ a tréninkové kurzy „Training“.

V závislosti na vašem individuálním rozpočtu a množství volného času vám „Fuel For Life“ umožní vybrat si z široké nabídky tras a destinací přesně tu správnou nabídku. Hned po dokončení průzkumu tras a destinací je zákazník odkázán na příslušného BMW Motorrad Autorizovaného Dealera, u něhož si může provést rezervaci.

Travel: programy „The Great Getaway“ a „Follow The Trails“.

Pro motocyklovou sezónu 2022 jsou v rámci cestovatelské nabídky připraveny výlety pod názvem „The Great Getaway“. Jde o tři fantastické cesty v inspirativních destinacích. V Kostarice, Portugalsku a USA je možné oddávat se v sedle motocyklovým radovánkám po dobu 8 dní a vychutnávat si pocit ryzího odkazu na motocyklech řady BMW R 18. Zákazníky budou doprovázet profesionální průvodci, připraveno bude kvalitní ubytování v hotelích, jídlo i doprovodné vozidlo.

Vzhledem k tomu, že skupiny na cestách tvoří jen malý počet stejně smýšlejících účastníků, lze denní etapy dlouhé 150 až 200 kilometrů absolvovat rychle a přitom v klidu, takže účastníci mohou večer ve volném čase v klidu sdílet své zážitky z celého dne. Také „Urban Day“ přinese intenzivní společné zážitky, jejich aktéři se plně ponoří do ruchu světoznámých měst: San José v Kostarice, Lisabonu v Portugalsku a Portlandu v Oregonu v USA.

Mohlo by vás zajímat:  BMW Motorrad představuje BMW M 1000 RR jako jubilejní model 50 Years M

Jedna z akcí „The Great Getaway“ již nyní probíhá v Kostarice. V Portugalsku (lze objednávat již nyní) se cesty uskuteční od dubna do června 2022 a v USA (bude možné objednávat již brzy) od srpna do října 2022. Společným jmenovatelem všech cest je nezapomenutelná radost z jízdy, spojená s působivými zážitky.

„Follow The Trails“ je dokonalé off-roadové dobrodružství, které zákazníky zavede do odlehlých a neobjevených lokalit International GS Trophy. Mimo zpevněné cesty se účastníci vydají po stopách týmů GS Trophy a prozkoumají nedotčenou krajinu na modelech BMW GS (R 1250 GS, F 750 GS, F 850 GS) v Mongolsku, Albánii a Thajsku.

Training: zážitky z jízdy na závodním okruhu pod vedením odborníků.

Pod názvem „Racing School Europe“ je připravena rychlá akce na supersportovních motocyklech jako BMW S 1000 RR a M 1000 RR. Na známých okruzích MotoGP a WorldSBK, jako je Mugello v Itálii, „Circuit Ricardo Tormo“ ve španělské Valencii nebo „Motorland Aragon“, který se nachází rovněž ve Španělsku, mohou účastníci s pomocí profesionálních instruktorů zdokonalit své jezdecké schopnosti. Nezáleží na tom, zda je někdo začátečník, pokročilý nebo poloprofesionál, výuka v malých skupinách umožňuje jezdcům na každé úrovni absolvovat přesně ten správný trénink.

Široká škála nabídek „Fuel For Life“, navržených pro získávání zážitků s BMW Motorrad, je zpočátku k dispozici pro Evropu, ale v následujících měsících se bude postupně rozšiřovat a kromě cestování „Travel“ a tréninkových kurzů „Training“ budou brzy následovat další zajímavé kategorie.