BMW Motorrad modernizuje výrobní program pro modelový rok 2018

Modelový rok 2018 přináší mnoho modernizací do výrobního programu BMW Motorrad.

BMW nyní rozšiřuje speciální nabídku možností individualizace i pro své motocykly. Jmenuje se BMW Motorrad Spezial a nabídne propracovanější design, více výkonu, stejně jako mnoho exkluzivních individualizačních doplňků přímo z továrny. Při uvedení tohoto speciálního programu na trh jsou k dispozici speciální laky pro vybrané modely, stejně jako paket vysoce kvalitních frézováných doplňků či kovaných kol. BMW Motorrad Connectivity  zajišťuje rychlé a jednoznačné zprostředkování různých informací, aniž by došlo k vyrušení jezdce od toho, co se děje na silnici před ním. Nová volitelná výbava Connectivity od BMW Motorrad je tvořena 6,5palcovým barevným displejem s vysokým rozlišením. Pokročilý multifunkční ovladač BMW Motorrad je jeho integrovanou součástí a poskytuje jezdci rychlý přístup ke všem jeho funkcím.

Nejvíce novinek pak můžeme očekávat u BMW R 1200 GS Adventure a BMW R 1200 RT

BMW R 1200 GS Adventure.
Součástí novinek pro rok 2018 u modelu R 1200 GS Adventure nejsou pouze nové barvy. Pro zvýšení úrovně bezpečnosti a potěšení z jízdy jsme přidali celou řadu volitelné výbavy, do níž patří například tísňové volání Emergency Call, Connectivity, rozsáhlejší nabídka jízdních režimů Pro, stejně tak jako nová generace elektronicky nastavitelného podvozku Dynamic ESA. Mezi další nové prvky výbavy patří paket sedla spolujezdce, extra vysoké sedlo, Keyless Ride, které je nyní součástí volitelného paketu Touring, stejně jako asistent řazení Shift Assistant Pro, jenž je novou funkcí volitelného výbavového paketu Dynamic.

Přehled nových prvků výbavy BMW R 1200 GS Adventure:

 • Emergency Call (volitelná výbava).
 • Connectivity (volitelná výbava).
 • Jízdní režimy Pro s doplňkovými režimy „Dynamic“ a „Enduro“. Použití kódovaného čipu umožní režim Dynamic změnit na Dynamic Pro a režim Enduro na Enduro Pro. Součástí jízdních režimů Pro je také ABS Pro, dynamické brzdové světlo, systém Dynamic Traction Control (DTC) a asistent rozjezdu HSC (volitelná výbava).
 • Nová generace aktivního podvozku Dynamic ESA s funkcí automatického udržování výšky (volitelná výbava).
 • Keyless Ride je novou součástí paketu Touring (volitelná výbava).
 • Asistent řazení Shift Assistant Pro je novou součástí paketu Dynamic (volitelná výbava).
 • Paket pro spolujezdce se standardním větrným štítem a standardním sedlem (volitelná výbava).
 • Vysoké sedlo Rallye (volitelná výbava).
 • Doplňkové LED světlomety s novým designem (volitelná výbava).
 • Nové barvy červená Racing Red, černý rám, černé brzdové třmeny, stříbrná palivová nádrž.
 • Style Rallye: nová bílá barva Light/modrá Cordoba, modrý rám Cordoba, zlaté brzdové třmeny, modrá nádrž Cordoba s velkým logem, sedlo Rallye, ochrana chladiče a padací rámy, nízký větrný štít.
 • Style Exclusive: nová metalická černá barva Blackstorm/matná metalická barva Dark Slate/šedá barva Achat, rám šedá barva Achat, zlaté brzdové třmeny, palivová nádrž metalická barva Dark Slate s velkým logem.
 • Matná červená barva Racing Red a bílá barva Light již nejsou v nabídce.

BMW R 1200 RT.
Do roku 2018 vstupuje R 1200 RT nejen s novými barvami, ale také s optimalizovaným ABS Pro, stejně jako s dynamickým brzdovým světlem ve standardní výbavě. Tím se dále zvyšuje úroveň bezpečnosti. Rozsah volitelné výbavy je rozšířen o tísňové volání Emergency Call pro přivolání pomoci a o funkci Dynamic Traction Control DTC (volitelná výbava ve spojení s jízdními režimy Pro). Vytlačené logo RT na sedle spolujezdce zvyšuje vizuální přitažlivost modelu R 1200 RT.

Přehled nových prvků výbavy pro BMW R 1200 RT:

 • ABS Pro a dynamické brzdové světlo jako součást standardní výbavy.
 • Emergency Call (volitelná výbava).
 • Dynamic Traction Control DTC (volitelná výbava ve spojení s jízdními režimy Pro).
 • Logo RT vytlačené na boku sedla spolujezdce.
 • Díly BMW Motorrad Spezial (speciální lakování a výbava).
 • Style Elegance: metalická černá barva Carbon Black, krytky větrného štítu a koncovky řídítek v chromové úpravě, chromové držáky kufru, zlaté brzdové třmeny, stříbrná kola, stříbrný motor s převodovkou.
 • Style Sport: nová červená metalická barva Mars Red/matná metalická barva Dark Slate, zlaté brzdové třmeny, sportovní větrný štít, šedá kola v barvě Asphalt, černý motor s převodovkou.
 • Barva Platinum Bronze již není v nabídce.

Samozřejmě, že modernizace se nevyhne ani dalším modelům BMW R 1200 R, BMW R 1200 RS, BMW R 1200 GS, BMW S 1000 XR, BMW S 1000 RR, BMW C 650 Sport, BMW C 650 GT, BMW K 1600 GT, K 1600 GTL, K 1600 B,  BMW F 800 GS,BMW F 800 GS Adventure.

 Nové modely lze pro rok 2018 objednávat u všech Autorizovaných Dealerů BMW Motorrad již od srpna 2017.

 

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“279″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]