BMW Motorrad představuje kolekci Urban Collection

Ať už při každodenní jízdě, na dlouhé cestě nebo na dobrodružné výpravě – řada cestovních zavazadel BMW Motorrad již po desítky let nabízí dokonalá řešení pro efektivní přepravu potřeb pro cestování. S novou kolekcí Urban Collection nyní BMW Motorrad vedle stávající kolekce Black představuje další generaci tašek na nádrž, batoh a boční a zadní brašny. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a snadno udržovatelných materiálů (vnější materiál 100% PA s TPU zátěrem, podšívka 100% PES) a kombinují vysokou odolnost a funkčnost se skvělým designem.

Taška na nádrž z kolekce Urban Collection

Tři nové tašky na nádrž z kolekce Urban Collection, které jsou k dispozici v různých velikostech a tvarech, pokrývají téměř všechny pro motocykly specifické požadavky. 

Taška na nádrž Urban Collection Large (GS) (11–16 litrů) je navržena speciálně pro motocykly se strmě se svažujícím tvarem nádrže, zatímco taška na nádrž Urban Collection Small (5 litrů) je variantou pro ty, kteří nepotřebují tolik úložného prostoru.

Mohlo by vás zajímat:  Nové modely Harley-Davidson CVO Street Glide a CVO Road Glide

Díky protiskluzovému pěnovému materiálu na spodku tašky a upevňovacím popruhům lze tašky, které jsou vybaveny odnímatelnými nepromokavými vnitřními vaky, na nádrž snadno a bezpečně upevnit. Zásuvné přezky vpředu a vzadu rovněž usnadňují doplňování paliva. Upínací zařízení lze také připevnit k nosiči zavazadel nebo k sedlu spolujezdce.

Všechny tašky jsou vybaveny nepromokavým hlavním úložným prostorem uzavíratelným obousměrným zipem, kapsou na zip na víku, vnitřním otvorem pro nabíjecí kabel a barevnou vnitřní podšívkou pro lepší orientaci uvnitř tašky. Tašky na nádrž Urban Collection Large/(GS) jsou vybavené také vodotěsnou průhlednou přihrádku. Pro všechny tři modely jsou samostatně k dispozici pro motocykly určené nástavce na popruhy.

Batoh Urban Collection

Batoh Urban Collection o objemu 20 litrů je ideálním společníkem na celodenní výlet nebo na cesty do práce a nabízí mnoho praktických funkcí. Nepromokavá hlavní přihrádka s voděodolným pogumovaným obousměrným zipem je vybavena kapsou na notebook (do velikosti 15″). Dvě vnější kapsy poskytují praktický úložný prostor pro věci, které je třeba mít neustále po ruce. Nabídku praktických prvků završuje síťovaná kapsa na vnitřním víku, barevná podšívka pro lepší orientaci uvnitř batohu, poutko a nastavitelné ramenní, hrudní a bederní popruhy. Reflexní pruhy zajišťují lepší viditelnost.

Boční a zadní brašny Urban Collection 

Boční brašny Urban Collection Large (16 litrů) a Urban Collection Small (10 litrů) nabízejí vodotěsnou hlavní přihrádku, možnost variabilně měnit objem pomocí stahovacích popruhů a reflexní proužky pro lepší viditelnost. Díky důmyslnému rychloupínacímu systému lze boční brašnu Urban Collection Large připevnit k motocyklu i bez popruhů. Kromě toho je vybavena vodotěsným a vyjímatelným vnitřním úložným prostorem, v němž je integrována polstrovaná přihrádka na 15″ notebook, poutko na klíče, přihrádka na chytrý telefon, síťovaná přihrádka na malou lahev s pitím a přihrádka na zip.

Mohlo by vás zajímat:  Aprilia představuje kalendář akcí pro rok 2023

Díky stylovému designu, rukojetím, které lze schovat, a velkému poutku vypadají zadní brašny Urban Collection Large a Urban Collection Small dobře, i když nejsou umístěné na motocyklu. Hlavní prostor je polstrován barevnou podšívkou a díky velkorysému otvoru se do něj vejde i helma, zatímco bezpečné uchycení na motocykl zajišťují nastavitelné popruhy s přezkami. Obzvláště praktické: zip pro zvětšení objemu z 50 na 60 litrů nebo z 37 na 45 litrů.