BMW Motorrad představuje Festival Pure & Crafted

21. ročník akce BMW Motorrad Days v Berlíně ve dnech 7. až 9. července 2023 přivítá fanoušky z celého světa pod heslem „100 let BMW Motorrad“. Na festivalu Pure&Crafted si na své přijdou i příznivci hudby, motocyklové kultury, skateboardingu, BMX a umění. Na festivalu, jehož první ročník se uskutečnil v Berlíně v roce 2015 a jehož iniciátorem je BMW Motorrad, mohou fanoušci ve dnech 7. a 8. července 2023 opět zažít speciální spojení živé hudby, motocyklové kultury a životního stylu Heritage.

Zatímco poslední dva ročníky festivalu Pure&Crafted se konaly v Sommergarten na berlínském výstavišti, nyní tato kultovní akce našla dokonale přizpůsobený domov v městské čtvrti Friedrichshain-Kreuzberg, kde se nachází Napoleon Komplex. Návštěvníci se budou moci ponořit do jedinečného světa Pure&Crafted ve skladovém areálu s typickým industriálním kouzlem.

Opět zde bude připraven skvělý program pro všechny hudební fanoušky. Vystoupí v něm například rakouské duo Cari Cari, které zahrnuje hudební období od divokých 70. let přes grunge 90. let až po současnost. Drangsal zase na jediném letošním koncertě v Německu zahrají new wave, post punk a indie pop. Po hudební stránce toho bude k objevování mnohem víc. Multiinstrumentalista, producent a zpěvák WU-LU předvede směs grimeu, dubu a punku, Circa Waves nadchnou publikum melodickým indie rockem.

 

Další zajímavost: berlínský umělec postaví skatepark, kde budou na místě mezi sebou soutěžit místní a národní skate scéna. Doplní je zvuky, triky a správné vibrace berlínské skate komunity. V areálu a ve skateparku se také několikrát denně uskuteční BMX Flatland show a pro zájemce budou následovat různé workshopy.

V areálu Wheels Area se naopak budou moci fanoušci motocyklů ponořit do světa customizace. Mimo jiné se zde představí společnost Hookie Co. z Drážďan, která zde navrhne letošní custom bike Pure&Crafted. Letos poprvé bude důležitou roli hrát také elektromobilita, protože festival Pure&Crafted se důsledně snaží stavět mosty mezi tradicí a mobilitou budoucnosti.

A konečně, General Store nabídne výběr lifestylových produktů plných vášně, jež jsou nedílnou součástí festivalu Pure&Crafted. Budou zaměřeny na hudbu, motocyklovou kulturu, skateboarding, BMX a umění.

Vstupenky a předprodej

Předprodej na festival Pure&Crafted byl zahájen a vstupenky lze nyní zakoupit za 34,90 EUR na www.pureandcrafted.com. Jednodenní vstupenky budou v prodeji od poloviny května.