BMW Motorrad představilo novou výbavu pro motorkáře

Výbava BMW Motorrad pro motorkáře nabízí pro sezónu 2019 produkty vyrobené s nejvyššími kvalitativními standardy. To platí zejména pro jednodílnou sportovní kombinézu ProRace. Kombinéza ProRace Made-to-Measure je na zakázku vyráběným produktem s rozsáhlými možnostmi individualizace, nabízena je v různých variantách, jimiž se může přizpůsobit vkusu zákazníků prostřednictvím nového online konfigurátoru. Tuto kombinézu vhodně doplňují boty a rukavice ProRace. Oproti tomu zcela nový oblek Roadster je navržen jako ideální all-in-one oblečení vhodné pro sportovní jízdu ve vzpřímenější poloze.

Přilba Blower zaujme extrémně zaobleným vzhledem. Její propracované detaily ukazují pečlivé zpracování a současně přinášejí vysoký komfort nošení. Vhodně ladí se striktně limitovanou koženou bundou Club Spezial. Nejvyšší standardy zpracování a propracovanosti dokládá například i vyražené pořadové číslo na límci. Nová sportovní bunda RaceFlow je vhodná pro letní vyjížďky. Má totiž velký podíl síťoviny použité na hlavních částech i na rukávech, která zajistí dokonalou ventilaci i v horkých dnech.

Kalhoty Rider jsou navrženy v outdoorovém stylu, jsou funkční, takže odolají i náročným podmínkám nebo silnému větru. Připraveny jsou v pánském i dámském provedení. Kalhoty ClimaProtect jsou mimořádně praktické. Jsou nepromokavé a zásluhou dlouhých zipů na bocích se snadno natáhnou přes standardní kalhoty. Díky tomu jsou například vhodné pro ty, kdo jezdí do práce v obleku.

Mohlo by vás zajímat:  MOTOSALON 2020 má dobře nastartováno. V Brně už začátkem března

Vhodně je doplňují boty Flow. Tyto extra lehké nízké boty jsou navržené pro použití za vysokých teplot. To platí také pro nové tenisky Dry Sneakers, které ladí s motocyklovými džínami a letními motorkářskými bundami.

Pro sezónu 2019 došlo ke zdokonalení chráničů. Připravena je vesta HighVitz, nasazovací chrániče, ledvinové pásy Basic a Pro a ochranná vesta Protector Vest s chrániči hrudi a zad.

Samozřejmě je u výbavy pro motorkáře velmi důležitá také otázka stylu. To je zřejmé například z nových kolekcí Style, navržených ve stylu „Unique Bavarian Engineering“. Patří mezi ně lifestylové kožené produkty, případně kolekce Motorsport.

K dispozici jsou také oblíbené bundy AirDhell, Club Leather a DownTown, stejně jako například rukavice Rockster v nových barvách.