BMW Motorrad představilo novou výbavu pro motorkáře

Výbava BMW Motorrad pro motorkáře nabízí pro sezónu 2019 produkty vyrobené s nejvyššími kvalitativními standardy. To platí zejména pro jednodílnou sportovní kombinézu ProRace. Kombinéza ProRace Made-to-Measure je na zakázku vyráběným produktem s rozsáhlými možnostmi individualizace, nabízena je v různých variantách, jimiž se může přizpůsobit vkusu zákazníků prostřednictvím nového online konfigurátoru. Tuto kombinézu vhodně doplňují boty a rukavice ProRace. Oproti tomu zcela nový oblek Roadster je navržen jako ideální all-in-one oblečení vhodné pro sportovní jízdu ve vzpřímenější poloze.

Přilba Blower zaujme extrémně zaobleným vzhledem. Její propracované detaily ukazují pečlivé zpracování a současně přinášejí vysoký komfort nošení. Vhodně ladí se striktně limitovanou koženou bundou Club Spezial. Nejvyšší standardy zpracování a propracovanosti dokládá například i vyražené pořadové číslo na límci. Nová sportovní bunda RaceFlow je vhodná pro letní vyjížďky. Má totiž velký podíl síťoviny použité na hlavních částech i na rukávech, která zajistí dokonalou ventilaci i v horkých dnech.

Kalhoty Rider jsou navrženy v outdoorovém stylu, jsou funkční, takže odolají i náročným podmínkám nebo silnému větru. Připraveny jsou v pánském i dámském provedení. Kalhoty ClimaProtect jsou mimořádně praktické. Jsou nepromokavé a zásluhou dlouhých zipů na bocích se snadno natáhnou přes standardní kalhoty. Díky tomu jsou například vhodné pro ty, kdo jezdí do práce v obleku.

Vhodně je doplňují boty Flow. Tyto extra lehké nízké boty jsou navržené pro použití za vysokých teplot. To platí také pro nové tenisky Dry Sneakers, které ladí s motocyklovými džínami a letními motorkářskými bundami.

Pro sezónu 2019 došlo ke zdokonalení chráničů. Připravena je vesta HighVitz, nasazovací chrániče, ledvinové pásy Basic a Pro a ochranná vesta Protector Vest s chrániči hrudi a zad.

Samozřejmě je u výbavy pro motorkáře velmi důležitá také otázka stylu. To je zřejmé například z nových kolekcí Style, navržených ve stylu „Unique Bavarian Engineering“. Patří mezi ně lifestylové kožené produkty, případně kolekce Motorsport.

K dispozici jsou také oblíbené bundy AirDhell, Club Leather a DownTown, stejně jako například rukavice Rockster v nových barvách.