BMW Motorrad Days 2019 už klepe na dveře

BMW Motorrad Days patří k největším  setkáním motorkářů v Evropě. Jejich součástí jsou zkušební jízdy, napínavé kaskadérské show, živá hudba, večírky a představení nejnovějších modelů a nabídek od společnosti BMW Motorrad. Po tři dny se v Garmisch-Partenkirchenu  všechno  točí kolem společné vášně –  motorek. Rozmanitý program této akce – několikadenního vrcholného setkání přátel, rodin a motorkářské komunity – si užijí nejen fanoušci motorek BMW, ale také motocyklisté všech značek.

Na velké sportovní akce a turisty je město Garmisch-Partenkirchen skvěle připraveno. Pravidelně se zde konají novoroční skoky na lyžích, světový pohár a různé festivaly. Díky tomu má toto lázeňské město ležící ve Werdenfelser Land samozřejmě dostatek místa i pro nadšence do motorek z celého světa. Aby si každý svou cestu mohl dobře naplánovat, ochotně pomohou v turistickém informačním centru v Garmisch-Partenkirchenu s ubytováním. A co víc, hotely v okolí jsou napojeny na různé autobusové linky zavedené pro tuto akci.

  • Přesná adresa akce je: BMW Motorrad Days, Hausberg, 82467 Garmisch-Partenkirchen.
  • Termín: 5.7.2019 až 7.7.2019.

BMW Motorrad Days jsou všehochuť, kterou v Garmisch-Partenkirchenu tvoří nejen produktové novinky a světové premiéry společnosti BMW Motorrad, ale také dechberoucí vystoupení, velkolepé kaskadérské show a spousta živé hudby. BMW Motorrad Days mají být  akcí pro celou rodinu, a proto je bohatý program připravený také pro dorost.

Ve výstavním stanu společnosti BMW Motorrad bude možné narazit na všechny současné modely a rozsáhlou nabídku výbavy, příslušenství a lifestylových výrobků s modrobílou značkou. Zde si kdokoliv může vyzkoušet, jak se sedí na nejnovějších motorkách a zeptat se odborníků firmy BMW Motorrad na všechno, co koho o motorkách BMW zajímá. Na místě je také možné zakoupit kolekci BMW Motorrad. A ještě pozor: Dotýkat se je dovoleno!

Mohlo by vás zajímat:  Premiéra Aprilie RS 660 proběhla v Kalifornii

V Event aréně pak čeká spousta akčních show a sledovat kaskadérské kousky na dvou kolech je jen drobný zážitek. Ještě větší vzrušení čeká v motodromu: po nejstarší mobilní kolmé stěně světa z roku 1928 budou kroužit odvážní motocykloví akrobaté na svých restaurovaných motorkách BMW udržovaných v top stavu.

Na BMW Motorrad Days je ke zkušebním jízdám připraevená široká nabídka aktuálních modelů, což představuje skvělou pomoc při rozhodování na cestě za tou vysněnou novou motorkou. Kdo by si chtěl vyzkoušet své dovednosti v terénu, je pro něj k dispozici dočasný Enduro Park.  Pro ty bez řidičáku se naskýtá ideální příležitost ochutnávkové jízdy v areálu, který je přesně k tomu určen. První jízda na motorce BMW.

Kdo přijede, určitě nepohrdne společně s motorkáři z celého světa průvodem motocyklů, který se vydá překrásným světem hor. Během této třídenní akce se nabízí možnost zúčastnit se celodenních nebo půldenních projížděk a také okružních jízd s průvodcem po otevřených alpských polních a lesních cestách.