BMW Motorrad a Marshall oznamují strategické partnerství

Jízda na motocyklu a poslech hudby k sobě neodmyslitelně patří, protože slibují hluboké emocionální zážitky a intenzivní potěšení z jízdy na dvou kolech. Ne nadarmo věnovaly generace umělců své písně zážitkům z jízdy na motocyklu.

Aby rytmy a basy při jízdě dokonale doplňovaly sluch, věnuje se BMW Motorrad dlouhodobě intenzivnímu vývoji svých zvukových systémů. Díky nyní dohodnutému dlouhodobému partnerství se světoznámou britskou společností Marshall Amplification dosáhnou inovace a kvalita zvukových systémů BMW Motorrad nových výšin.

Společnost Marshall, původně z londýnského Hanwellu, nyní se sídlem v Bletchley v Milton Keynes (Velká Británie), vyrábí legendární kytarové zesilovače, které používají nejlepší světoví hudebníci, již 60 let. V roce 2012 rozšířila svou kvalitu zvuku také do segmentu sluchátek a aktivních reproduktorů určených pro milovníky hudby.

Legendární Marshallův duch a vývojová síla BMW Motorrad se v budoucnu odrazí v nových inovativních produktech pro motocykly a hudbu, a to zejména v segmentu BMW Motorrad Heritage. BMW Motorrad již brzy představí první nové produkty, které jsou výsledkem tohoto strategického partnerství. Zůstaňte naladěni, abyste se o tom 29. července 2021 dozvěděli více