BMW Lifestyle představuje pět nových sportovních kolekcí

BMW Lifestyle na jaře 2017 představilo nové kolekce Motorsport Heritage, BMW Motorsport, Golfsport, Yachtsport Active, které jsou ideálními společníky pro sportovní životní styl, naplněný energií a aktivitou.

Atraktivní maskování, kterým jsou zakryty předprodukční vozy BMW, již není určeno výhradně na silnici. Charakteristický vzor se stává jedinečným designovým prvkem všech položek sportovní a urbanistické kolekce BMW Active. Modré a olivové odstíny, plus žluté designové akcenty a reflexní plochy, vnášejí do palety barev moderní nádech. Kolekce Active nevyniká pouze městským volnočasovým vzhledem, ale také lehkým, rychle schnoucím a prodyšným materiálem.  Kolekce nezahrnuje pouze užitečné doplňky pro volný čas, jako je třeba funkční ručník BMW Active a odolná sada zavazadel, ale také vybrané příslušenství pro psy, například vodítko BMW Active.

Kolekce BMW Motorsport Heritage je inspirována duchem 70. let a stylově reflektuje dlouhou tradici značky BMW v motoristickém sportu. Kožená bunda BMW Motorsport z vysoce kvalitní jehněčí kůže je skutečnou kultovní záležitostí a zachycuje duch původní závodní bundy. Ostatní kusy kolekce Heritage se také pyšní historickým logem BMW Motorsport, působivými grafickými linkami a poutavým barevným schématem. Pro fanoušky BMW Motorsport a všechny, kdo mají slabost pro kulturu 70. let a klasická BMW. Motorsport  nabízí hned několik stylů – řeč je o výrazných pruzích BMW Motorsport, dynamickém stylu a vysoce kvalitních materiálech, které jsou navrženy tak, aby navodily časem prověřenou závodní atmosféru BMW. Nejvýraznější položkou této kolekce je bunda BMW Paper Jacket. Je vyrobena z inovativního materiálu Tyvek®, který se podobá papíru a lze na něj psát voděodolnými fixami.

Kolekce BMW Golfsport – na greenu v tmavě modré a ohnivě červené. Pro ty, kteří raději relaxují odpalováním míčku či dvou, nabízí kolekce BMW Golfsport exkluzivní výběr elegantních sportovních oděvů, mezi něž patří například polo triko BMW Golfsport, funkční bunda BMW Golfsport a další vybavení plné promyšlených detailů. Například ultralehký golfový bag BMW Golfsport neohromuje pouze svými inteligentně strukturovanými vnitřními a vnějšími kapsami a sedmi oddíly na hole, ale také lehkými hliníkovými nožičkami (s manuálním mechanismem vyklápění), jež zaručují optimální kontakt s podkladem. Technologie OGIO, kterou tvoří odnímatelný, tvar držící deštník a voděodolné zipy a stehování, společně zabraňují navlhnutí golfového vybavení bez ohledu na počasí.

Dárkovou sadu BMW Golfsport ocení stejnou měrou profesionálové i golfoví začátečníci. Po odklopení vrchní části dárkového boxu, který má podobu velkého golfového míčku, se ukáže dvojice vysoce kvalitních golfových míčků Pro V1 od firmy Titleist, vypichovátko a kšiltovka BMW Golfsport. Kšiltovka má na vrcholu praktický magnet, takže golfové balonky jsou vždy dobře dosažitelné.

Kolekce BMW Yachtsport. BMW Lifestyle vnáší svěží vánek také do světa jachtingu. Úspěšná kolekce BMW Yachtsport zahrnuje zavazadlo, příslušenství a oblečení, které ohromuje sportovním a elegantním designem a vysokou kvalitou. Zatímco větru a vodě odolné materiály reagují na specifické požadavky jachtingu, neformální střih a sofistikované detaily poskytují nepřekonatelný komfort. Příslušenství této kolekce také kombinuje funkční materiály a elegantní námořní designové prvky.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“261″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]