BMW jede republikou. BMW Motorrad Roadshow 2017

BMW Motorrad Česká republika připravila ve spolupráci se závodním týmem IV Racing pátý ročník BMW Motorrad Roadshow. V letošním roce bude zaměřena nejen na širokou nabídku BMW motocyklů, ale také na představení nových produktů vybavení pro jezdce či tematické workshopy.

Počínaje druhým dubnovým víkendem navštíví BMW Motorrad Roadshow šest měst napříč Českou republikou. Díky novému dvoudennímu formátu bude mít možnost každý návštěvník otestovat dva motocykly dle vlastního výběru a dostupnosti.

Kvalitní instruktoři v případě potřeby poradí se správnou technikou jízdy a během vyjížďky budou vždy k dispozici. Chybět nebude ani kvalifikovaný personál BMW Motorrad, který před každou vyjížďkou představí motocykly, ukáže jejich funkce a zajistí vše potřebné k důkladnému vyzkoušení motocyklu.

Připraveny budou zajímavé workshopy, se základy jízdy v terénu poradí instruktoři z Enduroškoly a přítomny budou také zajímavé osobnosti motocyklového světa, jako je například Karel Táborský nebo Kamil Holán. Samozřejmostí je otevřené dealerství s možností zakoupení doplňků, příslušenství či nové kolekce oblečení pro motorkáře. Na tyto produkty bude poskytnuta sleva ve výši 10 %.

Stačí zvolit termín a zarezervovat si testovací jízdu.

Termíny BMW Motorrad Roadshow 2017.

  • 8.–9. 4. 2017              Invelt Praha
  • 21.–22. 4. 2017          Stratos Auto Proseklové
  • 6.–7. 5. 2017              Renocar Brno
  • 13.–14. 5. 2017          CarTec Ostrava
  • 27.–28. 5. 2017          ACR auto České Budějovice
  • 3.–4. 6. 2017              Dycom Karlovy Vary
Mohlo by vás zajímat:  Unikátní česká přestavba BMW 1.8 CSL Art Bike na BMW Motorrad Days v Berlíně