Best Brands 2016. Helmy od Speeds Performance Parts na špici žebříčku

V odborném německém časopise „bike & business“ se za přispění německých prodejců již po desáté volily v anketě „Best Brands 2016“ (nejlepší značky) v oboru. Mladá značka SPEEDS Performance Parts se ve jmenované anketě spokojenosti dealerů, v kategorii „helmy“, dostala opět na 1. místo.

 Při reprezentativním průzkumu trhu, kterým byl pověřen časopis „bike & business“ byla posuzována spokojenost prodejců. Dealeři zde hodnotili výrobce příslušenství, mimo jiné podle kvality produktů, technické podpory servisu, dodávek a dealerské podpory v oblasti marketingu a prodeje. Vítězové byli jmenováni na sedmém sympoziu „bike & business“, dne 24. listopadu ve Würzburgu. Značka Speeds Performance Parts byla v anketě spokojenosti prodejců vyhodnocena za nejlepší v kategorii „helmy“ – a to již podruhé, což je pro mladou značku německého distributora MSA Motor Sport Accessoires GmbH ve Weidenu velikým úspěchem.

Generální ředitel Gerald Federl z MSA Motor Sport Accessoires GmbH: “Značka Speeds Performance Parts nyní obsadila již podruhé 1. místo, což nás opravdu velice potěšilo. Obrovské poděkování patří všem prodejcům, kteří nás tak pozitivně ohodnotili. Utvrzuje nás to v tom, že naše úzká spolupráce s prodejci, a také osobní a kompetentní servis stojí opravdu za to. Také v nadcházejícím roce budeme dělat všechno pro to, abychom jak prodejce, tak zákazníky i nadále zcela uspokojovali.”

Za odbyt celkové kolekce značky Speeds je odpovědná firma MSA Motor Sport Accessoires GmbH ve Weidenu. Rozsáhlý sortiment se pohybuje od klasického příslušenství – helmy, rukavice, venkovní a vnitřní plachty, baterie, nabíječky, atd. – až po designové produkty pro motorky, skútry a čtyřkolky.