Battle of the Kings 2020. Vítězem je …..

15 vítězů předchozích kol se pustilo do strhující konečné bitvy o titul King of Kings, který mohl získat pouze jeden z nich. Tímto vítězem je Harley-Davidson Querétaro z Mexika s úžasnou stavbou „Apex Predator“.

Inspirací pro tento motocykl byla touha ztvárnit jejich vizi dokonalého stroje na základu modelu Sportster XR1200, který sloužil jako základ pro soutěžní kolo 2020.

Tým se pustil do designu stavby Apex Predator pod heslem „Born to attack without a challenge. Born to live without rival“. Tým se plně soustředil na tvorbu agresivního a neotřelého vzhledu svého soutěžního příspěvku King of Kings. Výsledný motocykl jasně předvádí technické umění dealerství Querétaro, které vynikne na ručně vyrobených výfucích 2-1-2 pod sedlem v kombinaci s odlehčenou zadní částí s jednou koncovkou výfuku. Ta tvoří harmonickou linii s kotouči přední brzdy a obrácenou přední vidlicí Showa Big Piston.

Druhým v pořadí je motocykl Gryps postavený dealerstvím Harley-Davidson v řeckých Aténách na základu modelu Roadster.

Speciální ocenění získal Harley-Davidson Thunderbike, který je držitelem H-D Styling Team Pick od Brada Richardse, VP of Styling and Design v Harley-Davidson Motor Company.

 

Foto:Harley-Davidson Central & Eastern Europe Zdroj: Harley-Davidson Central & Eastern Europe -