Battle of the Kings 2016 startuje: Kdo bude králem customů Harley-Davidson?

Dealerské přestavby motocyklu H-D Iron 883 jsou hotovy a Harley-Davidson právě zahajuje hlasování ve 2. ročníku soutěže Battle of the Kings. To se v prvním kole bude odehrávat až do 18. dubna na speciální internetové stránce.

Každá ze 13 přestaveb je skutečně zcela jiná a originální. Některá dealerství postavila prakticky kompletně nový model, jako například H-D Praha, kde se inspirovali retro vlnou a legendární Jawou, jinde se zase drželi temného stylu, který zachovali a při individualizaci se soustředili zejména na design a detaily.

Vítěz regionálního kola Battle of the Kings bude znám 15. května a následně postoupí do velkého finále. To se uskuteční o měsíc později, ve středu 15. června na festivalu Wheels & Waves ve francouzském Biarritzu, kde bude rozhodovat odborná veřejnost.

Jak už jistě všichni vědí, v regionu střední a východní Evropy vzniklo ve 13 dealerstvích 13 customů, na nichž dealeři H-D demonstrovali svoji zručnost, nápad, kreativitu a umění individualizace. V ČR se pak do soutěže zapojila čtyři dealerství H-D: Praha, Brno, Plzeň a Hradec Králové. Omezený čas i rozpočet prakticky neznamenal pro tvůrce téměř žádný limit a tak je každá z přestaveb zcela originální, jedinečná, ve vlastním stylu, a dokazuje, že v dealerstvích H-D pracují skuteční mistři své profese, částí své duše praví umělci.

Tak který krasavec vás nejvíc dostane? Jeden z těch 13 to jistě bude. Tak mu ten hlas dejte!

[Best_Wordpress_Gallery id=“2″ gal_title=“11020″]