Auto nabouralo do motorkáře a tlačilo ho před projíždějící nákladní auto, naštěstí to dobře dopadlo

nehoda-motorka-auto-nakladak-australie-video

Každý den se stávají více či méně vážné dopravní nehody, ubránit se tomu nelze. Ta, kterou uvidíme v přiloženém videu, sice vypadala hrůzostrašně, skončila ale nakonec lépe než to původně vypadalo.

Video pochází z australského města Perth. Motorkář přijíždí z vedlejší, dává tedy přednost vozidlům jedoucím po hlavní silnici. Když zprava (v Austrálii se jezdí vlevo) nic nejede, vjede do křižovatky, protisměrný jízdní pruh mine, ale zleva přijíždí nákladní auto, takže motorkář opět zpomaluje, aby ho nechal projet. Jenže toho si nevšimne řidič auta, který celý incident natočil, a do motorkáře narazí. Ten při nárazu sice zůstal na motorce, nespadl z ní, ale auto ho tlačilo přímo před přijíždějící nákladní vůz, který se mu nakonec jen o kousek vyhnul.

Bez zranění asi motorkář z této nehody sice neodešel, ale díky duchapřítomnosti svojí, ale hlavně řidiče nákladního auta, z ní alespoň odešel. Jak vidno, mohl být mrtvý a to vůbec ne svou vinou. Stačila jen chvilková nepozornost a obrovské neštěstí mohlo být na světě.