Alza.cz nově prodává legendární Čezety

Alza.cz zahajuje dnešním dnem prodej legendární motorky Čezeta. Její elektrickou verzi nabízí internetový prodejce exkluzivně jako jediný e-shop v České republice a na Slovensku. Zájemci mohou tento retro kousek pořídit od 332 992 Kč. Vedle toho firma plánuje i postupnou elektrifikaci vozového parku – po testování elektrododávky Voltia eNV200 Maxi objednala 4 kusy revolučních tahačů Tesla Semi.

Lídr českého e-commerce podporuje i nadále budoucnost elektromobility. Po vozech Tesla, BMW i3, Aixam či motorkách ZERO přichází v novém roce s další lahůdkou pro fanoušky tichých a ekologických vozidel – tentokrát v retro stylu.

„Šedesát let od výroby prvního modelu Čezeta jsme se rozhodli podpořit tuto kultovní značku i v další etapě její existence. Jde o první ryze český sériově vyráběný elektroskútr. Má kompletně české patenty i většinu komponentů a věříme, že kromě užitných vlastností to budou také zajímavé sběratelské kousky,“ říká ředitel expanze a facility Alza.cz Jan Moudřík a dodává: „K dispozici bude i jeden z prvních vyrobených kusů, dá se tedy očekávat, že jeho hodnota v čase zásadně poroste.“

Elektrický skútr Čezeta 506, dříve známý pod přezdívkou „prase“, bude skladem ve dvou barevných i cenových variantách. Na e-shopu ji najdete ZDE. Žlutý vyjde na 332 992 Kč, za limitovanou bílou verzi dá zákazník o 90 tisíc více. Oba modely mají pod kapotou výkonný elektromotor pro maximální rychlost 123 km/h a dojezd až 150 km (resp. 90km/h a dojezd 100 km v případě levnější verze) na jedno nabití. Zájemci si mohou novinku prohlédnout již teď na showroomu v Praze 7 – Holešovicích nebo také prostřednictvím YouTube kanálu AlzaPower.

Mohlo by vás zajímat:  Kawasaki Vulcan S pro rok 2024: dvě plus jedna barva

Více o Čezetě

Největší český e-shop se snaží být vždy o krok napřed a zákazníkům chce nabízet ten nejlepší možný servis v kombinaci se společenskou odpovědností. Po pilotním testování elektrododávky Voltia pro rozvoz zboží plánuje v příštích letech nahradit veškerá firemní vozidla za elektromobily v čele s revolučními trucky od Tesly.  Ty by měly do budoucna synchronizovat centrální sklady v ČR, Slovensku, Maďarsku s dalšími v Evropě. Už teď přitom vozový park firmy rozšířila elektrická Kia Soul.

Alza.cz také nedávno získala členství v tuzemské Asociaci pro elektromobilitu. Spolu s ní teď například prosazuje vytváření dobíjecích míst z lamp veřejného osvětlení a pro majitele zásuvek s napětím 400 voltů vyvíjí i vlastní nabíječku. Cílem je, aby měl český zákazník možnosti instalace domácí nabíječky v nízké cenové hladině, což na trhu zatím chybí.