ALL INCLUSIVE pro motorku. Servisní balíček BMW Motorrad s ochranou proti inflaci

Prodloužená záruka a kvalitní servis bez kompromisů. Nyní s ochranou proti inflaci. Značka BMW Motorrad modernizuje servisní balíček Service Inclusive za atraktivní ceny pro motocykly do stáří deseti let. BMW Motorrad tak nabízí svým zákazníkům stále atraktivnější služby včetně prodloužené záruky a kvalitního servisu.

BMW Motorrad dlouhodobě ve všech evropských zemích nabízí kvalitní a osvědčený servis, včetně prodloužené záruky a mobile care v případě nouze. Silnou stránkou těchto produktů a služeb je jejich flexibilita, schopnost vyjít vstříc různým požadavkům jednotlivých zákazníků a ochrana proti budoucí inflaci. A to jak pro nové nebo starší motocykly do deseti let, tak pro stávající a nové majitele.

Service Inclusive a prodloužená záruka jsou k dispozici pro všechny modely z portfolia BMW Motorrad a lze zvolit délku trvání na tři nebo pět let. Součástí servisního balíčku BMW Motorrad jsou servisní práce související s údržbou, prováděné zkušenými mechaniky používajícími BMW Motorrad Originální díly a BMW ADVANTEC Originální motorový olej.

Servisní balíček a prodloužená záruka jsou k dispozici v celé partnerské síti BMW Motorrad.