Adidas Originals a Kawasaki oslavují minulost, současnost a budoucnost ZX s dvěma teniskami

Ikona, kterou není třeba představovat, Kawasaki je po celá desetiletí v popředí průmyslu výroby motocyklů. Charakteristická značka sportovních motocyklů ZX, známá svým nenapodobitelným estetickým přístupem, posloužila jako inspirace pro designérský tým adidas, když v roce 1984 poprvé představil originální tenisky ZX500. Kolaborativní teniska ZX8000, která vychází z okamžitě rozpoznatelné filozofie designu motocyklu a barevné palety Kawasaki, má svršek z bílé klokaní kůže, překryvy z kůže Kawasaki Green, modré mapové semišové akcenty a grafiku Kawasaki Ninja na boku. Mezitím se ZX 5K BOOST může pochlubit černým TPU překrytím a držáky očí, zelenými akcenty Kawasaki, poloprůhledným černým ripstop vampem a logem Kawasaki Ninja na špičce.

Obě tenisky jsou zakončeny galvanicky pokovenými krajkovými špičkami, šperky na boty a podpatky a také značkovými vložkami do ponožek. Každý pár je poté zabalen ve vlastní krabici s vytištěnou grafikou nejnovější Kawasaki Ninja ZX-10R, vyplněnou hedvábným papírem s vytištěnou skicou motocyklu Kawasaki. Zahájení spolupráce adidas Originals a Kawasaki je doprovázeno sugestivním filmem kampaně, který vzdává hold japonské kultuře motocyklů tím, že diváka vezme na nečekanou cestu ulicemi města. Kolaborativní tenisky ZX8000 a ZX 5K BOOST Kawasaki, které dorazí 14. dubna 2022, jsou k dispozici po celém světě (kromě Číny) prostřednictvím obchodů adidas adidas.com, Confirmed a vybraných prodejců. Kromě toho bude ZX 5K BOOST k dispozici také přímo od Kawasaki (v Japonsku, EU, USA, Kanadě, Austrálii, Thajsku).

Mohlo by vás zajímat:  Kawasaki odhalila na EICMA své plány uhlíkové neutrality

O Kawasaki:

Kawasaki je jedním z předních světových silových sportů (motocykly, terénní čtyřkolky a vodní skútry) a značka pohonných jednotek. Jeho jedinečná schopnost vytvářet produkty s bezkonkurenčním výkonem je umožněna díky jeho technologickým zkušenostem získaným ze století diverzifikovaného inženýrství a schopností těžkého průmyslu skupiny Kawasaki Group. V souladu se svou vývojovou filozofií neustále se podrobovat výzvám v poskytování maximálního zážitku z jízdy a smyslových vzrušení, které vyživují duši a posilují duchovní bohatství, vyrobila mnoho ikonických strojů, jako jsou H1 (500SS Mach-III), Z1 (900 Super Four), Ninja (GPz900R), a v posledních letech přeplňovaný Ninja H2.

O adidas Originals:

Inspirován bohatým sportovním dědictvím adidas – jedné z předních světových sportovních značek a globálního návrháře a vývojáře sportovní obuvi a oblečení – adidas Originals je lifestylová značka založená v roce 2001. Díky archivu adidas ve svém založení pokračuje adidas Originals rozvíjet dědictví značky prostřednictvím jejího závazku k inovaci produktů a její schopnosti filtrovat kreativitu a odvahu na kurtech a ve sportovních arénách optikou současné kultury mládeže. Adidas Originals, označený ikonickým logem trojlístku, které bylo poprvé použito v roce 1972 a propagováno těmi, kteří nadále utvářejí a definují kreativní kulturu, je i nadále průkopnickou značkou sportovního oblečení pro ulici.