2023 Off Road zábavné motorky Yamaha s novou grafikou

Od PW50 a TT-R50 pro nejmenší jezdce až po TT-R110 a TT-R125LWE pro děti a mladé dospělé, řada zábavných motorek Yamaha poskytuje perfektní jízdu pro jakýkoli věk nebo úroveň zkušeností. Pro rok 2023 jsou tyto motorky dodávány v barvě Icon Blue s nápadnou novou grafikou.

Mini motocykl PW50 během více než 40 let dokáže dětem i jejich rodičům přinášet radost a vzrušení, které s sebou nese jízda v terénu. A na této cestě pomohl tento malý model PW50 vytvořit řadu fantastických rodinných vzpomínek, které přetrvají celý život – díky nimž je tenhle malý stroj Yamaha mnohem víc než jen motorka pro zábavu pro děti. Každá funkce legendárního modelu PW50 je navržena tak, aby byla jízda bezpečná, snadná a zábavná. K dispozici máte omezovač plynu, se kterým nastavíte maximální rychlost. Kompaktní podvozek s luxusním odpružením a nízko položeným sedlem navíc zajišťují pohodlnou jízdu a snadné ovládání.

Děti nikdy nezapomenou na den, kdy se poprvé projely na stroji TT-R50 a začaly si vytvářet rodinné vzpomínky, které jim zůstanou navždy. Vše na tomto mini motocyklu bylo navrženo tak, aby byl bezpečný, zábavný a příjemný pro děti od 4 do 7 let bez předchozích zkušeností s jízdou. A díky standardní spolehlivosti a kvalitě značky Yamaha je navržen tak, aby usnadnil život i rodičům. TT-R50 je nejmenším a nejlehčím motocyklem z řady čtyřtaktních motocyklů pro zábavu společnosti Yamaha a můžete si být jisti, že byl vyroben podle stejně vysokých standardů jako motocykly Yamaha s větším objemem.

Model TT-R110 je prostředním motocyklem v rodině čtyřtaktních motocyklů Yamaha pro zábavu a je ideálním krokem pro jezdce, kteří přecházejí z modelů TT-R50 nebo PW50, a také ideální volbou pro začínající jezdce. Díky funkcím, jako je elektrický startér, nízké sedlo a přirozená jízdní poloha, je ideální pro mladé jezdce a dynamická kapotáž v barvě Icon Blue se inspiruje většími závodními motokrosovými motocykly společnosti Yamaha.

Robustní motocykl TT-R125 s odpružením s velkým zdvihem, přední kotoučovou brzdou a odolnou kapotáží ve stylu motokrosu je ideální motorkou pro juniory i dospělé, kteří chtějí zábavný a snadno udržovatelný stroj do všech druhů terénu. Model TT-R125 je určen pro starší děti, které na něj mohou přejít ze středně velkého motocyklu TT-R110, a také pro dospělé, kteří chtějí lehký a snadno udržovatelný stroj pro zábavu.