KTM představuje nové modely Duke pro rok 2021

Nová kolekce KTM DUKE pro rok 2021 i nadále ztělesňuje veškerý charakter KTM nahé motorky – postoj, výkon a všestrannost. Přepracované modely KTM 125 DUKE a KTM 390 DUKE jsou zářnými příklady komplexní řady. KTM 125 DUKE je síla v malém, dobře směrovaném úderu. Mladí jezdci nebo noví jezdci ocení ten osobitý pocit identity, který si všichni motorkáři užívají. 

Pro rok 2021 je motorka pravděpodobně se dvěma různými barevnými schématy estetičtější než kdy dříve. V jednom příkladu je elegantní šedá vyvážena nápadným oranžovým mřížovým rámem a sportovním profilem tlumiče. Je přitažlivý a minimální, ale funkční a okamžitě přitažlivý. Kolemjdoucí se budou muset dvakrát odlišit, aby odlišili KTM 125 DUKE od větších sourozenců.

Mohlo by vás zajímat:  Indian Riders Fest 2022: Setkání majitelů motorek Indian se uskuteční už o tomto víkendu v Českých Budějovicích

Ty, kteří mají více kilometrů v rukou nebo hledají silnou kamarádku, uspokojí  KTM 390 DUKE. Motorka přináší na trh záviděníhodný poměr výkonu a hmotnosti. Motor kompatibilní s Euro5 chrlí 44 hp (32 kW) při suché hmotnosti nižší než 150 kg. Kluzná spojka spolu s dalšími komponenty zajišťují výkon a 13,4l nádrž zajišťuje udržení dlouhý dojezd. Volitelný Quickshifter + pro rok 2021 je nutností. ABS je napájeno brzdovým paketem BYBRE a jezdci budou díky širokému TFT palubnímu displeji jasně schopni zjistit, zda je aktivován režim SUPERMOTO. 

Adriaan Sinke, vedoucí produktového managementu KTM: „Na řadu KTM DUKE jsme opravdu hrdi, protože víme, že motocykly mohou nabídnout tolik výkonu a potěšení za fantastickou cenu. K dispozici je motorka, která vyhovuje jakémukoli vkusu, preferencím nebo použití. Věříme, že KTM 125 DUKE je absolutní špičkou v této kategorii. Technické specifikace KTM 390 DUKE hovoří samy za sebe. Aktualizace vzhledu a stylu KTM DUKE byla pro nás důležitým krokem a máme pocit, že jsme dosáhli cíle pro rok 2021. “