2015 Ural Retro: Množství technických novinek ve „starém“ kabátě

Kdo by (zejména ze „zkušenější“ generace) neznal motorky Ural? Klasický vzhled, odolnost a charakter. Jak udává výrobce: Sidecary Ural jsou určeny pro denní ježdění do práce i přesun dětí do školy, víkendové cesty, rodinné dovolené i dobrodružné cesty do neznáma. Ural Retro je pro svou nízkou světlost a 18″ kola čistě silničním motocyklem s postranním vozíkem v předválečném stylu s klasickými sedly a stylovým řazením zpětného chodu na nádrži.

Teleskopická vidlice Marzocchi, nižší celková výška a 18″ kola zaručují snadné řízení i rychlejší průjezd zatáčkami. Jedná se o retro motocykl stvořený pro potěšení z denního ježdění. Je navržen tak, abyste s ním bez námahy zvládli víkendovou jízdu i dlouhou dovolenou na konec světa. Kotoučové brzdy na všech kolech vám zaručí bezpečné zastavení a pomohou řešit nečekané situace při každodenním ježdění.

Díky postrannímu vozíku a jeho kufru máte dostatek místa pro vše potřebné na cesty. Ural Retro vám vždy poskytne dostatek místa nejen pro vaše děti, psa, ale také pro kempingové vybavení nebo nákup na poslední chvíli. Ve standardní výbavě zahrnuté zvýšené opěradlo čalouněného sedadla a plexisklo postranního vozíku jistě zpříjemní spolujezdci cestování na delší vzdálenosti. S využitím rozsáhlé řady doplňků a příslušenství je možné si Ural přizpůsobit specifickým osobním potřebám.

Technika Ural 2015: EFI – vstřikování paliva, kotoučové brzdy na všech kolech, hydraulický tlumič řízení přepracovaný vzduchový filtr, univerzální náhradní kolo, nový materiál plachty postranního vozíku, přepracovaný mechanismus nožní brzdové páky, zpátečka a nová ruční brzda, SWD – uzávěrka kola postranního vozíku, nová barevná provedení.

Nikdy jste sajdkáru neřídili? A víte, že vážným zájemcům o Ural nabízí zástupce v ČR pod vedením zkušeného skladníka testovací jízdu Čechy – Morava?