UM RENEGADE SPORT: To jsou čisté linie a lesklý chrom

Jako je prstů na jedné ruce, tolik stopětadvacítek jsme vybrali do našich typů v závěru roku 2018. Poslední pátou stopětadvacítkou UM Renegate Sport.

Renegade Sport je podle výrobce vybaven opravdu tím nejlepším z nejlepšího: zpětná zrcátka eliminující mrtvý úhel, Anti-Flat systém proti ztrátě tlaku v pneumatikách a LED 360°. Vaše jízda bude v jakýchkoliv podmínkách bezpečnější, snazší a pohodlnější. Čisté, klasické linie a lesklý chrom ukrývají bezpečnostní inovace motocyklu, kterými jsou např. systém LED osvětlení 360°, bezdušové pneumatiky a systém údržby SAM na přístrojové desce. Systém SAM je tzv. „druhý pilot a poradce údržby“. Motorka je vybavena také digitálním rychloměrem, který poskytuje jezdci všechny informace od spotřeby paliva až po ukazatel zařazeného stupně. Pohodlné sedlo UMGEL je pak zárukou příjemné a komfortní jízdy.

Motocykl Renegate Sport kombinuje bezpečnostní inovace s moderním a komfortním vybavením jako např. USB port, který napájí elektronická zařízení při jízdě. Ucelená a bohatá řada originálního příslušenství, včetně sedlových brašen, skýtá pro všechny průkopníky, tuláky, osamělé vlky i vůdce smečky mnoho možností, jak svůj motocykl nejlépe přizpůsobit svému stylu. Vyslyšte volání dálek a vydejte se na cestu.

To vše za cenu cca 60 000 Kč.

 

UM RENEGADE SPORT
Technické specifikace
MOTOR
Emisní norma Euro IV
Chlazení Vzduchem
Zdvihový objem 124‚7 cm3
Zapalování CDI
Způsob startování Nožní/elektrické
Vrtání a zdvih 52‚4 x 57‚8 mm
Kompresní poměr 9‚5:1
Max. výkon 7‚2 kW při 7500 ot./min
Maximální kroutící moment 9‚2 Nm při 6000 ot./min
Palivový systém Mikuni EFI
Převodovka 5stupňová se spojkou
Pohon zadního kola Řetěz
ROZMĚRY
Světlá výška 140 mm
Rozvor kol 1340 mm
Výška sedla 760 mm
Hmotnost bez náplní 120 kg
Kapacita palivové nádrže 10‚8 l
Zadní světlo LED
Osvětlení registrační značky LED
Délka 2045 mm
Šířka 720 mm
Výška 1290 mm