TREXEE ohlídá každou motorku. A o dvoukolového miláčka je postaráno

Motorkáři, zajímá vás řešení pro online monitoring bez nutnosti odborné instalace a připojení na baterii motorky? Jednotku snadno umístíte, kam potřebujete a veškeré funkce si pak jednoduše nastavíte pomocí mobilní aplikace či webového portálu. Pokud ano, jste na správném místě a čtěte dál.

Kromě GPS lokalizace, která je dnes již standardní službou jednotky, umožní Trexee sledovat i další parametry jako je případný náraz a pád motorky, krádež motorky, otřesy a manipulace s motorkou, ale i teplotu okolí, kde máte motorku umístěnou. Služba Trexee pro monitoring motorek sestává z GPS jednotky s tříosým G senzorem pro sledování pohybu a náklonu; webového portálu a integrované globální datové SIM karty, která zajistí dostupnost téměř po celém světě.

Velmi snadno instalovatelná jednotka je robustní a její hladká konstrukce je odolná vůči prachu, vodě i mrazu. Každá jednotka má vlastní baterii s velmi dlouhou výdrží, kterou lze dobíjet přes micro USB. Jednotka se spouští automaticky a tak není třeba žádných tlačítek nebo antén, které svádí k ulomení. Jednotku je také možné kdykoliv přemístit. Díky extrémní citlivosti na GPS a GSM signál je jednoduché jednotku instalovat skrytě, aby si jí vandal či zloděj nevšiml.

MOTO M MOTO S
TREXEE MOTO M TREXEE MOTO S

Každá jednotka má nastavenou unikátní konfiguraci, aby poskytovala co nejvíce informací po co nejdelší dobu bez nabíjení. Při průměrné rychlosti 52 km/h během výletů se výdrž Moto M pohybuje kolem 5300 km bez nabíjení. Při průměrné rychlosti 40 km/h během výletů se výdrž pohybuje kolem 4500 km bez nabíjení. Při odesílání dat 2x za den, když máte motorku zaparkovanou, je spotřeba baterie 4-5 % měsíčně. Standardní výdrž jednotky Moto S je 39-43 hodin. Za dané období lze najet 2900 až 3300 km. Při odesílání dat 2x za den, když máte motorku zaparkovanou, je spotřeba baterie 10-11 % měsíčně.

Trexee je celosvětově unikátní služba, která přináší profesionální webový portál v 16 jazykových mutacích, bez ohledu na to, jaký OS je využívaný. Samozřejmostí je mobilní aplikace ve verzích pro Android a iOS pro aktuální přehled.

Zajímavé, že? Kterého motorkáře by to nezajímalo? Nás to opravdu zaujalo a tak jsme se rozhodli jednotku vyzkoušet. Trexee se po nějakou stane naším dobrým kamarádem a součástí motorky a pak se rádi o osobní zkušenosti podělíme.